Black Desert Haziran 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Haziran ayında 8 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 99 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Haziran 2020 PR

Haziran ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert’ın İlk Global Etkinliği Heidel Şöleni: EVDE’de Yeni İçerikleri Tanıtıldı

  • Yeni Battle Royale Oyunu Shadow Arena Erken Erişim İncelemesi

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Yaz Sezonu Başlıyor

  • Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Tagahl Sherekhan

  • Yaz Sezonunda Black Desert Evreninde Daha Fazla Ödül

  • Shadow Arena, Yeni Başlayanlara Özel Yeni Eşleştirme Sistemi ve Rehberini Tanıttı

  • Maceracılar için Yeni Huzur Dolu Adalar Grándiha ve Papua Crinea

  • Yeni Kahraman ‘Lahn’ Shadow Arena Evrenine Katılıyor

Black Desert Haziran 2020 PR! Pearl Abyss, COVID-19 salgını nedeniyle evlerine kapanmak zorunda kalan tüm Maceracıların yanında olabilmek adına ilk global etkinliği olan Heidel Şöleni: EVDE ’yi düzenledi. Etkinlik boyunca katılım gösteren birçok Maceracıya oyuna eklenecek yeni içerikler tanıtıldı. Global etkinlik büyük ilgi gördü ve Twitch üzerinden katılan 60.000 Maceracı için canlı olarak 9 dilde yayınlandı.

Pearl Abyss tarafından yayınlanan Battle Royale oyunu Shadow Arena’nın açık ve kapalı betasından sonra geçtiğimiz hafta Steam’de Erken Erişim’i oyuncularla paylaşıldı. Sizin için Erken Erişim’i inceledik! Erken Erişim ile birlikte oyuna katılan en önemli detaylardan biri yeni kahraman Venslar oldu. Kahramanın diğerlerine göre en önemli özelliklerinden biri toplamda 7 becerisi olması. Kontrol konusunda oyuncuları zorlayan bu kahraman verdiği alan hasarları ile bütün rakiplerine meydan okuyor!

Maceracılar, Black Desert Türkiye&MENA’da yazın tadını çıkarmaya başlıyor! Yaz sezonu ile birlikte oyuna dahil olan birçok içerik sayesinde Maceracılar kendilerini daha etkili bir şekilde geliştirebilecekler. Özel buffların yer alacağı Hot Time etkinliği ise çok yakında tekrar Black Desert evrenine dönüyor!

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da yaz sezonunun başladığını duyurdu. Bu özel sezonun açılış kutlaması kapsamında faydalı ödülleriyle çeşitli etkinlikler başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Steam platformu üzerinden Erken Erişim’e açılan aksiyon Battle Royale oyunu Shadow Arena’ya yeni içerikler dahil olmaya devam ediyor. Gittikçe gelişen oyun, oyuncuların da görüşlerini alarak onları her güncellemeye dahil ediyor. Shadow Arena evreninde ise yeni kahraman Tagahl Sherekhan’ın gelişi kutlandı!

Maceracılar Black Desert Türkiye&MENA’da yazın gelişini kutlamaya devam ediyor. Yaz Sezonu güncellemesinin ardından elde edilen başarılı geri dönüşler sayesinde kutlamalar kapsamında Maceracılar ödül kazanmaya devam etti. Misafir Kartı kullanarak oyuna yeni kaydolan Maceracılar ise Kalıcı Erişim kazanma hakkına sahip oldular.

Geçtiğimiz haftalarda Steam platformunda Erken Erişim ile oyunculara sunulan Shadow Arena’ya alınan geri dönüşler doğrultusunda yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Adaletli bir oyun ortamı için güncelleme ile oyuna dahil olan yeni eşleştirme sistemi ve rehberler ile oyuncular kendilerini hızlı bir sürede geliştirebilecekler

Black Desert Türkiye&MENA’da, Maceracılara özel yeni içerikler oyuna dahil olmaya devam ediyor. Oyuna yeni eklenen adalar sayesinde Maceracılar savaş ortamından biraz uzaklaşarak huzur içinde görevlerini tamamlamanın keyfini sürebilecekler. Eşek  için yeni eklenen teçhizatlar ise atölyede üretilebilecek.

Yakın zamanda Steam platformu üzerinden Erken Erişim’e açılan Shadow Arena oyununa yeni kahramanlar dahil olmaya devam ediyor. Arenaya katılan 12. kahraman “Lahn” olacak! Kahramanlar dışında başka konularda da güncellemeler yapılan oyunda, “Shadow Arena Champions Showdown” şampiyonu ise belli oldu.

Black Desert Haziran 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games / Shadow Arena