Ozan Mode: On Eylül-Ekim 2020! Ülkemizde 2020 yılında faaliyete giren Ozan SuperApp, “Finansal servisler için daha iyisini yaparız” sloganıyla yola çıkarak 2020 yılında bireysel ve kurumsal işletmelere finans yönünden çözüm üretmek amaçlı kurulan bir teknoloji şirketi olarak giriş yaptı. Ozan Mode: On ise SuperApp içerisinde kullanıcıların kolaylıkla oyun ve epin içeriklerine ulaşmaları için özel olarak dizayn edilmiş oyun odaklı bölümüdür.

Ozan Mode: On Eylül-Ekim 2020 Neler Yaptık?

Gaming in Turkey olarak Ozan Mode: On ile sosyal medya iş birliğimize Eylül 2020’de başladık. Piyasadaki tüm rakiplerin sosyal medya, pazarlama vb. faaliyetlerini inceleyerek oyun ve espor sektöründeki tecrübelerimizle birlikte Ozan Mode:On için bir sosyal medya planı ve stratejisi oluşturduk.

Eylül-Ekim aylarında Ozan Mode: On için açtığımız sosyal medya hesaplarında oyun ve espor dünyasına hitap eden özgün içerikler üreterek sıfırdan organik bir takipçi kitlesi oluşturduk. Ürettiğimiz içeriklerde oyun dünyasının çeşitli oyunlarına yer verdik. İçeriklerde oyunlar hakkında bilinmeyen ayrıntılar, popüler oyunlar hakkında oynayış ipuçları, seçim yapmak veya bulmaca çözmek gerektiren etkileşim içerikleri ve çekiliş postları paylaştık.

İhtiyaca Uygun Sosyal Medya Yönetimi

Bu sayede marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaya teşvik etmeye çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve Ozan Mode:On’u daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Ozan Mode: On Sosyal Medya Yönetimi Eylül-Ekim 2020

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / ozan / ozan mode on / ozan SuperApp / social media / social media management / sosyal medya / sosyal medya yönetimi