World of Warships Kasım 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan World of Warships için Kasım ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 30 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

World of Warships Kasım 2019 PR  çalışmaları kapsamında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • World of Warships’in yeni güncellemesi İtalyan Komutan ile geliyor!
  • World of Warships Yeni İşbirlikleri Kuruyor

Wargaming, World of Warships 0.8.10 güncellemesini yayınlarken, yeni temalı koleksiyonun ve tanınmış İtalyan Komutanı Luigi Sansonetti’nin tanıtımıyla hızlı İtalyan savaş gemilerinin son kısmını tamamladı. Ayrıca güncelleme on haritaya ve iki limana bir dizi görsel güncelleme getirdi.

Hızlı İtalyan savaş gemileri etkinliğinin ikinci kısmı, herkesin on yeni savaş gemisine erişimini açarken, İtalyan Donanması’nın tarihi başarısını öne çıkaran “Kararlı ve Hızlı” temalı koleksiyonunu da tanıttı. Özel ve güçlü oyun içi efektlere sahip benzersiz İtalyan komutanı Luigi Sansonetti oyunculara sunuldu.

0.8.10 güncellemesinin ortasında başlayan Yeni Dereceli Savaşlar Sezonu, 8v8 formatında Derece X gemillerle eşleşmeleri içerdi. Takım başına sadece bir uçak gemisi alınabilir hale geldi. Birinci olan taraf için toplam ödül 5 bin 500 çelik oldu.

World of Warships’teki haritalara ve limanlara güncelleme geldi. Solomon Islands, Ring, Two Brothers, Shards da dahil olmak üzere on harita ve iki liman, Ocean ve Saint Petersburg limanların da olduğu gibi güncellendi.

World of Warships’in Ekim ayı internet kafe etkinlikleri için ilgi oldukça yoğundu. 5 binden fazla Türk oyuncu deniz savaşlarında heyecan ve aksiyonu paylaştı. Etkinlik ziyaretçilerine, World of Warships mouse padleri, Türkiye bayraklarıyla tasarlanmış özel tişörtler ve posterler, Türkiye’nin dört bir yanındaki 50 internet kafede oyunculara hediye edildi.

World of Warships oyuncularından gelen yoğun taleplerin sonucunda daha önceden de oyuna eklenen ünlü anime High School Fleet bir kez daha oyuna dahil oldu. Bu süreçte oyuncular sınırlı sayıdaki High School Fleet gemilerini, komutanlarını ve kostümlerini yeniden edinebildi. Ayrıca Wargaming ekibi Midway filminin efsanevi savaş kurgusunu oyuna yansıtmak için Lionsgate ile de işbirliği yaptı.

World of Warships Kasım 2019 PR

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / Wargaming / World of Warships