PATH Mobil Oyun PR Ekim 2018! İletişim ve pazarlama endüstrisinde 10 yılı aşkın tecrübeyle, iyi bir PR’ı nelerin en iyi hale getirdiğini biliyoruz. En önemlisi, en etkili PR veya dijital PR için, PR ve sosyal medya stratejinizden neler beklediğiniz oldukça önemlidir. Ve PR, pazarlama ve medya planlarının sadece bir parçası. Tek başına, ürününüz ve pazarlama planınız hazır değil ise, PR kampanyalarını başlatmayı asla önermiyoruz. P. A. T. H mobil oyunun piyasaya sürülmesine odaklandık ve Ekim 2018’de çevrimiçi ve çevrimdışı PR stratejisi oluşturduk.

Ekim 2018 itibariyle P.A.T.H basın bülteni toplam 33 basılı ulusal ve yerel yayınlarda, 30 çevrimiçi haber portallarında ve 3 çevrimdışı PR çalışmasıyla yayınlandı. P. A. T. H haberlerine toplam erişim 71.484 ve reklam değeri 15.512 TL oldu. Haber portallarındaki reklam eşdeğeri ise 15.000 USD’dir.

PATH Mobil Oyun PR Ekim 2018

PATH Mobil Oyun PR Ekim 2018! Kahramanını seç, taktiksel olarak enerjini kullan ve dünyadaki rakiplerini yen! 1 sene süren zorlu çalışmalardan sonra Türk Mobil Oyun Yazılım firması Tricksy Games tarafından yaratılan mobil strateji oyunu olan P.A.T.H’yi sahneye çıktı. Tricksy Games, aynı zamanda Gaming in Turkey Oyun & Espor Ajansı ve T.I.P Effect Influencer Marketing Ajansı’nı da çatısı altında bulunduran Purple Pan Grup’un ortaklığı olan yeni bir firma Tricksy Games Mobile Game Developer Company.

Yeni nesil bir mobil oyun! Arenaya gir ve gerçek zamanlı olarak rakiplerini bozguna uğrat! Sıra tabanlı oyunların sıkıcılığından kurtularak daha önce hiç görmediğin tarzda hızlı bir oyun keyfi yaşa. Oyunda hem kartlarınızı hem de söyleyeceğiniz numarayı stratejik düşünmezseniz sonunuz hüsran olabilir. Hamleni dikkatlice yap ve birbirinden farklı modlarda ölüm taşını rakibinin bölgesine götürmeye çalış. Bu oyunu öğrenmesi kolay ustalaşması ise zor.

Destansı Grafikler! Kendine yakın hissettiğin kahramanı seç ve gökzüyüzündeki arenada rakibinin karşısına çık. Hem oyun içi hem de arayüzde muhteşem grafiklerle kendini ortamın içinde hisset. Oyunun kendine has mekanikleriyle heyecanlı ve çekişmeli mücadelenin keyfini çıkar.

Lig’e Katıl! Eğleniyim ama aynı zamanda rekabette ediyim diyorsan lig sistemi tam sana göre. Her hafta güncellenen lige katıl, yüksel, birbirinden değerli hediyeleri kap. Eğer sende zeka oyunları, strateji oyunları, 2 kişilik oyunlar, multiplayer oyunlar ve online oyunlar arıyorsan P.A.T.H – Path Of Heroes tam sana göre! Yeni oyunlar ve ücretsiz oyunlar kategorilerinde yerini alan P.A.T.H, sürekli güncellemeleri, yeni kahramanları ve lig mücadeleleri ile seni bekliyor olacak. Mobil oyunlar ve mobil dünya artık gelişiyor ve en iyi oyunlar elinin altında. Eğlenceli oyunlar ile oyun zevkin katlanıyor. P.A.T.H Kahramanlar Yolu’nu umarız popüler oyunlar arasında hatta her daim en popüler oyunlar arasında görebiliriz senin sayende. Yapman gereken çok basit sen zaten biliyorsun; oyun indir, oyun oyna ve PATH dünyasına adım at!

PATH Mobil Oyun PR Ekim 2018!

PATH Mobil Oyun PR Ekim 2018

Tags: mobil oyun / mobile games / mobile games pr agency / oyun pazarlama / p.a.t.h. / path / path of heroes / pr / pr agency