Mobile Legends: Bang Bang Haziran 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, mobil oyun dünyasının önde gelen oyunlarından biri olan Mobile Legends: Bang Bang için Haziran ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışması Türkiye’nin sevilerek takip edilen 42 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Mobile Legends Haziran 2020 PR

Haziran ayında yayınladığımız PR bülteninin konusu şu şekilde:

  • Mobile Legends: Bang Bang “NEXT” Projesini Resmi Olarak Duyurdu

Mobile Legends: Bang Bang “NEXT” Projesini Resmi Olarak Duyurdu! Mobil oyunlar arasında MOBA kategorisinde popülerliğini korumaya devam eden Mobile Legends: Bang Bang, duyurduğu yeni projesi ile oyuncularına daha iyi bir deneyim sunmak için ekibi ile yeni çalışmalara başladı. Oyuncular, oyuna eklenecek yeni düzenlemeler ve iyileştirmeler ile mücadelelerine daha iyi bir şekilde devam edecek!

5 Haziran 2020 tarihinde Mobile Legends: Bang Bang yılın en önemli girişimi olan “NEXT” projesini resmen açıkladı. Oyunu geliştirme projesinin önemli bir bileşeni olan “NEXT”, oyunculara sürekli olarak yüksek kaliteli oyun deneyimleri sunmak için kahraman ayarlamaları, sanat ve ses yükseltmeleri ile IP geliştirmeye odaklanan uzun vadeli bir proje olacak. Yapılan bu proje duyurusunda, MLBB ekibi esas olarak Kahraman ve Kontrol açısından iyileştirmelere ve geliştirmelere yer vereceklerini açıkladı.

Oyunda daha çok detaya yer verildikçe, kahraman mekaniği ve oyun tarzlarının tasarımını genişlemesiyle birlikte klasik kahramanların bazıları yeni yüzlere kıyasla, doğal olarak oyuncular için etkileyici olma özelliklerini kaybetti. “NEXT” projesinde, Mobile Legends’ın dev ekibi, bu klasik kahramanların yenilenmesi ve iyileştirilmesi üzerine giderek daha fazla çalışacak, böylece kahramanlar kendi özellikleriyle daha benzersiz hale gelebilecekler.

“NEXT” projesinin bir diğer büyük hedefi ise oyun kontrol optimizasyonu ve iyileştirmesi olacak. Proje ile oyuna gelecek ilk özellik “Akıllı Hedefleme” olacak. Bu özellik, oyuncuların bazı kahraman becerilerini kullanırken hedefi daha doğru ama yine de basit bir şekilde özgürce seçmesini sağlayacak.

Yıllardır popülerliğini koruyan ve geniş bir oyuncu tabanına sahip olan Mobile Legends: Bang Bang, iyileştirilmesi ve düzenlenmesiyle büyük başarı elde etti. Oyuncularına daha iyi ve daha zengin bir oyun deneyimi sağlamak için, oyun her zaman yenilikleri takip etmeye devam ediyor. Mobile Legends: Bang Bang 2.0 sürümünün 2019 yılındaki başarısı, oyun kalitesinin önemli olduğunu göstermiş oldu. Bununla birlikte, oyun bu sefer de iyi olacağını göstermek için iyi bir neden gösteriyor ve “NEXT” düzeyindeki beklentisini şimdi her zamankinden daha yüksekte tutuyor. Son olarak, “NEXT” projesi ile ilgili daha fazla güncellemenin yakında yayınlanacağı açıklandı.

 

Mobile Legends Haziran 2020 PR

Tags: game pr / mobile game / mobile legends / mobile legends bang bang