Kasım 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 8 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 111 farklı yerinde yayınlandı.

Black Desert PR Kasım 2020 

Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Black Desert Türkiye&MENA’ya O’dyllita Bölgesi’nin Yeni Ana Görevleri Geliyor
  • Shadow Arena Evrenine Katılan Yeni Kahraman Tantu Tanıtıldı
  • Yeni Maehwa ve Musa Sınıfları Artık Black Desert Mobile’da!
  • Hasat Mevsimi Bol Ödülleriyle Black Desert Türkiye&MENA Dünyasına Geliyor
  • Yeni Özellikler ve Etkinlikler Black Desert Türkiye&MENA Dünyasında Ayrıcalıklı Fırsatlar Sunuyor
  • Oyuncu Dostu Özellikler ve Etkinlikler Shadow Arena’da
  • Black Desert Mobile’da Yeni Eşyaları Keşfet ve Gücünü Katla
  • 3.Yıl Dönümü ve Calphe:ON Şöleni Black Desert Türkiye&MENA’da!

Black Desert Türkiye&MENA’ya O’dyllita Bölgesi’nin Yeni Ana Görevleri Geliyor

Black Desert evrenine yeni eklenen O’dyllita Bölgesi, Maceracılara yeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Bölgeyi keşfedenler ise yeni güncelleme ile görevler yaparak yeni ödüller kazanabilecek.

Shadow Arena Evrenine Katılan Yeni Kahraman Tantu Tanıtıldı

Pearl Abyss, yeni kahraman Tantu’nun Shadow Arena evrenine geldiğini açıkladı. Oyuncular artık eski bir medeniyetin varisi olan bu yeni kahramanı kullanarak düşmanlara güçlü kombolar atabilecekler.

Yeni Maehwa ve Musa Sınıfları Artık Black Desert Mobile’da!

Pearl Abyss, yeni Maehwa ve Musa sınıflarının Black Desert Mobile evrenine katıldığını duyurdu. Maceracılar, bu sınıfların tutkunu oldukları güçlü bıçağı kullanarak düşmanları alt etmek için mücadele edebilecekler.

Hasat Mevsimi Bol Ödülleriyle Black Desert Türkiye&MENA Dünyasına Geliyor

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da hasat mevsimini kutlamak için çeşitli oyun içi etkinliklerin gerçekleşeceğini duyurdu. Özel etkinlikler, Maceracıların karnını tıka basa doyuracak bol ödüller sunuyor.

Yeni Özellikler ve Etkinlikler Black Desert Türkiye&MENA Dünyasında Ayrıcalıklı Fırsatlar Sunuyor

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da oyun içi karakterleri daha güçlü hale getirecek yeni özelliklerin ve etkinliklerin duyurusunu yaptı. Maceracılar artık yeni level yükseltme fırsatlarının tadını çıkarırken ödül olarak çeşitli özel eşyaların sahibi olacaklar.

Black Desert Mobile’da Yeni Eşyaları Keşfet ve Gücünü Katla

Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’a yeni güçlü bir eşyanın ve bir etkinliğin geldiğini duyurdu. Bu güncelleme, Maceracıların karakterlerini daha da güçlendirmelerini sağlayacak ve aynı zamanda oyun içi eşyalarda harika bir indirim sunacak.

3.Yıl Dönümü ve Calphe:ON Şöleni Black Desert Türkiye&MENA’da!

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’ya özel yıl dönümü etkinlikleri ve ödüllerinin geldiğini duyurdu. Black Desert evreninde yer alan tüm Maceracılar için çevrimiçi bir buluşma etkinliği olan Calphe:ON Şöleni etkinlik tarihi de açıklandı.

 

Kasım 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 8 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 111 farklı yerinde yayınlandı. Black Desert PR Kasım 2020  Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey