POINT Blank Berke Erol Game Influencer MARKETING

TR: Point Blank Berke Erol Game Influencer Marketing! Point Blank FPS oyunu için Türkiye’nin popüler YouTuberlarından Berke Erol ile beraber hazırladığımız Influencer Marketing çalışmamız. Takımını seç, silahını al ve bu sürükleyici savaşa sende katıl! Point Blank olarak tanıdığımız ve kitleleri sürükleyen online bir MMOFPS oyun.
Oyuncular rütbe sistemine dayalı olan Point Blank’e Askeri öğrenci olarak başlar, eğitim alanında tecrübe kazandıktan sonra çatışma alanlarına Er olarak adım atar ve Genel Kurmay Başkanlığına kadar yükselebilir! Yaptığınız maçların sonucunda kazandığınız puanlarla Point Blank’in devasa mağazasında yer alan onlarca farklı birincil (Taarruz Tüfeği, Hafif Makinalı Tüfek, Keskin Nişancı Tüfeği, Pompalı Tüfek, Ağır Makinalı Tüfek) ve ikincil (tek ve çift el tabancalar) silahlardan kendinize en uygun olanı seçebilir veya NG satın alarak diğer oyuncuların alamadığı özel yapım silahları edinerek ortalığı kan gölüne çevirebilirsiniz.

Point Blank’te tek silaha bağlı kalmak zorunda değilsiniz, her türden farklı silahları alıp çantanızda taşıyabilir, oyundayken silahlarınızı değiştirip hem haritaya hem de oyun moduna (Pompalı tüfek maçı, keskin nişancı maşı, bıçak maçı vs.) göre diğer oyunculara karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel yapım aksesuarlar kullanarak karakterinizin görüntüsünü değiştirmeniz ve özelliklerini arttırmanız mümkün.

• En gerçekçi vuruş hissi! Her atışını bire bir hisset! Point Blank’te ateş etme, vurulma, kurşunların çevreye etkisi sırasında ortaya çıkan gerçekçi ses ve tepkiler, sizi en gerçekçi deneyimi yaşatıyor. Hareketli ve canlı çatışma alanları!
• Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve patlayabilen arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor.
• Silahını Tanı! Çeşitli dürbünler, çift şarjör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
• Görevler ve Ödüller! Görev kartları satın alın, görevleri tamamlayın ve ödülleri kazanın. Görev zorluğu arttıkça kazanılan ödüllerde bir o kadar değerli olacaktır. Daha fazla görev, daha fazla ödül Point Blank’te!

Point Blank Berke Erol Game Influencer Marketing!

EN: Point Blank Berke Erol Game Influencer Marketing! Choose your team, take your weapon and join us in this gripping battle! Here is an online MMOFPS game that we recognize as Point Blank!

The players start Point Blank as a military student based on the rank system, and after gaining experience in the field of education, they step aside to the conflict areas and rise to the General Staff! You can choose the most appropriate one from dozens of different primary (Rifle, Light Machine Gun, Sniper Rifle, Heavy Machine Gun) and secondary (single and double hand guns) weapons in Point Blank’s massive store with points you earn as a result of the matches you make or NG to buy special crafted weapons that other players can not get to become a leader!
In Point Blank you do not have to use only 1 type of gun, you can take all kinds of different weapons and carry them in your bag, you can change your weapons while you are in the game and take advantage against other players according to both map and game mode (shot rifle, sniper rifle, knife match etc.). It is also possible to change the look of your character and enhance its features by using custom made accessories.

• The most realistic shot feel! Feel each shot individually! The realistic voice and reactions that emerge during Point Blank shooting, and the influence of the bullets on you, make you experience the most realistic experience. Moving and live action areas!
• Dynamic objects that move on Point Blank maps offer a constantly changing battlefield during gameplay with collapsible walls and environment
• Know your weapon! Experience a more realistic and dynamic battle experience with advanced weapons such as various binoculars, double chargers, dot sight! Choose the weapon that suits you best.
• Missions and Awards! Buy mission cards, complete quests and win prizes. As the difficulty of the task increases, it will be so valuable in winning awards. More missions, more rewards at Point Blank!

Point Blank Berke Erol Game Influencer Marketing!

POINT Blank Berke Erol Game Influencer MARKETING

Tags: berke erol / cosmetic influencer marketing in turkey / f2p / fps games / game influencer marketing / pc games / point blanck / youtuber