Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası!

Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası! Golf Roko ve PUBG Mobile ortaklığı sayesinde UC ödüllü Roko ürünleri raflardaki yerini aldı. Yaz sıcaklarına karşı PUBG Mobile heyecanı ve iç serinleten ROKO dondurmalarıyla hayatta kalacağız! Golf ROKO dondurmaları, PUBG Mobile serüvenine tüm yaz boyunca eşlik edecek.

Genç neslin en popüler markalarından birisi olan Golf, ROKO ile bu yaz tüm dondurma severleri mutlu ediyor. Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı liderliğinde, Türkiye’de oyunlar ve markalar arasındaki ortaklıklara muazzam bir örnek sunan Golf ve PUBG Mobile 30 Ekim 2019’a kadar geçerli olacak bu kampanyada, oyuncular ROKO çubuklarındaki kodları https://www.rokoilekazan.com/ internet sitesine girerek UC’ler kazanacaklar. Kampanyanın bitimine kadar oyuncular, Golf ROKO çubuklarındaki kodu www.rokoilekazan.com sitesine girerek PUBG Mobile’da kullanılabilecek 10 UC içeren kodları alabilecekler. www.rokoilekazan.com adresine girdikten oyuncular, Ad, Soyad, Telefon, Eposta adresi bilgilerini ve Golf ROKO çubuklarındaki kodu sitedeki uygun yerlere girerek PUBG Mobile’da kullanabilecekleri 10 UC değerindeki oyun kodlarını kazanabilecekler.

Dondurma yerken, PUBG Mobile UC ödülü kazanın!

Türkiye’nin oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey ile Türkiye’nin en büyük yerli dondurma üreticisi Golf Dondurma, bu proje kapsamında yanlarına dünya devi Tencent’in yayınladığı PUBG Mobile oyununu da alarak oyuncuları heyecanlandıran bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, Golf – Roko dondurmalarının çubuklarından çıkan kodları www.rokoilekazan.com adresinden aktif eden kullanıcılar, PUBG Mobile oyununda geçerli 10 UC değerinde ödülün sahibi oluyor. Türkiye’de oyun dünyasının yakından tanıdığı ve yaptığı kampanyalarla kendinden söz ettiren Golf Dondurma, lezzetli Roko dondurmalarıyla oyuncuları yaz sıcaklarında serinletirken onlara hediyeler dağıtmaktan geri kalmıyor. Üstelik Roko çubuklarında boş yok! Kodları bir an önce almayı ve oyun içi ödülleri toplamayı unutmayın. Ayrıca bu kampanya özelinde hazırlanan Roko Gamer Box ile Golf Dondurma, oyunculara farklı hediyeler dağıtmayı da planlıyor. Sınırlı sayıda olan bu Roko Gamer Box’ların çekilişlerini kaçırmamak için Roko’nun resmi Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

PUBG Mobil oyunculardan sık sık gelen bir soru; PUBG kodumu kullanarak 10 UC ödülümü nereden alabilirim?

https://www.midasbuy.com/en/pubgm/#getInfo adresine girdikten sonra, açılan ekranın sol tarafındaki ”Oyuncu Kimliği” alanına tıklayın, ardından oyunun içerisinde sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza tıkladıktan sonra göreceğiniz numaralardan oluşan ID kimlik numaranızı girmeniz gerek. Daha sonra, ödeme yönteminizi seçin ve altındaki Kodu Kullan sekmesine tıklayın. Bir sonraki ekranda, aldığınız PUBG Mobil kodunu girerek 10 UC ödülünüzü alabilirsiniz. Ödülünüz, birkaç dakika içinde oyun içi posta kutunuza gönderilecektir.

 

Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası 2
Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası 2
Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası 1
Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası 1

Golf Roko PUBG Mobile Kampanyası! Golf Roko ve PUBG Mobile ortaklığı sayesinde UC ödüllü Roko ürünleri raflardaki yerini aldı.

Tags: brand partnership / gaming agency / gaming in turkey / golf / golf roko / ice cream / pubg mobile / PUBG Mobile Code / PUBG Mobile UC / roko