Razer Gold Türkiye Nisan Mayıs Haziran 2021! Dünyanın önde gelen oyuncu ekipmanı markası Razer tarafından geliştirilen bir sanal cüzdan sistemi olan Razer Gold ile oyuncular binlerce oyun ve platformda içerikleri satın alabiliyor. Ayrıca Razer Gold ile alışveriş yaptıkça kazanılan, sadakat sistemi Razer Silver ile de oyuncular biriktirdikleri Silverlar ile çeşitli oyunlarda oyun içi öğeler, oyun içi bakiye ve hatta Razer ekipmanları kazanabiliyor.

Razer Gold Türkiye Nisan Mayıs Haziran 2021 Sosyal Medya Yönetimi

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak Razer Gold’un önem verdiği PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang, Genshin Impact, Game of Sultans gibi oyunlar ve Steam Cüzdan Kodları için sosyal medya kanalları üzerinden yeni içerik planları oluşturduk. Kullanıcıların avantajlı ve ödüllü içeriklerle epin satın alabilmeleri için çalışmalar gerçekleştirdik.

Razer Gold Türkiye’yi Daha İleriye Taşımaya Devam Edeceğiz

Razer Gold için yılın ikinci çeyreğinde sosyal medyada tanıtım ve sosyal medya yönetim çalışmaları gerçekleştirdik. Haftalık olarak hazırladığımız içeriklerimizde Razer Gold’un dönemsel kampanyaları, özel indirimleri ve Razer Silver kazandıran kampanyalarına yer verdik.

Bu içeriklerimizle kullanıcıların Razer Gold’u tanımalarını sağladık ve satışa yönlendirdik. Ayrıca Razer Gold için yine haftalık olarak oyunlar ile ilgili özgün içerikler de hazırladık. İçeriklerimizde oyunlar hakkında bilinmeyen ilginç bilgilere, ipuçlarına yer verdik. Oyuncular için özel olarak hazırladığımız içeriklerde takipçileri yorum yapmaya veya beğeniye yönlendiren bilmeceler hazırladık ve seçenekli içeriklerle sorular yönelterek etkileşimi sürdürdük. Ayıca haftalık olarak indirime giren oyunları, yeni çıkan kozmetikleri de duyurarak  Razer Gold ile çeşitli oyun platformları üzerinden satın alabilecekleri indirimli içeriklerin tanıtım ve duyurusunu gerçekleştirmiş olduk.

 

Razer Gold Türkiye Nisan Mayıs Haziran 2021 Sosyal Medya Yönetimi!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / razer gold / razer gold turkey / razer silver / social media / social media content / social media management