Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ağustos ayında 3 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 24 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı.

SteelSeries Ağustos 2020 PR

Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries
  • SteelSeries Sponsorlu Playerbros Valorant Turnuvası’nın Kazananı Belli Oldu
  • SteelSeries’ten Uzun Pil Ömrüne Sahip Dual Wireless Rival 3

Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries

Oyun dünyasına ve espora olan katkısıyla adından sürekli söz ettiren SteelSeries, 15 Ağustos’ta gerçekleşecek Playerbros Valorant Deatmatch Turnuvası’nın ödül sponsoru oldu. Mücadelelerin kıyasıya süreceği turnuvada, 200 oyuncu ödüller için ter dökecek.

SteelSeries Sponsorlu Playerbros Valorant Turnuvası’nın Kazananı Belli Oldu

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, espora olan katkılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. SteelSeries’in sponsor olduğu Playerbros tarafından düzenlenen ve 200 kişinin rakiplerini alt etmek için mücadele ettiği Valorant Deathmatch Turnuvası’nın kazananları belli oldu. Turnuvanın kazananları SteelSeries klavye, kulaklık ve oyun faresi sahibi oldu.

SteelSeries’ten Uzun Pil Ömrüne Sahip Dual Wireless Rival 3

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular tarafından büyük ilgi gören Rival 3 oyuncu mouse’unun kablosuzunu piyasaya sürüyor. Rival 3 Wireless, çok yönlü kablosuz bağlantı özelliği için hem 2.4GHz kablosuz hem de Bluetooth 5.0 bağlantısını kullanacak. 400+ saat pil ömrü özelliği ile ön plana çıkan mouse, oyunculara farklı bir deneyim sunacak.

Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ağustos ayında 3 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 24 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı. SteelSeries Ağustos 2020 PR Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries SteelSeries Sponsorlu Playerbros

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / esports agency / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / gaming agency / SteelSeries