Muhteşem Osmanlı Kafalar Game Influencer MARKETING

TR: Muhteşem Osmanlı Kafalar Game Influencer Marketing! Muhteşem Osmanlı mobil strateji oyunu için Türkiye’nin en büyük YouTuberlarından Kafalar ile gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmamız. Muhteşem Osmanlı oyunu Osmanlı İmparatorluğu’na dayanan ilk mobil MMORTS oyunudur. ONEMT’in geliştirdiği bu oyunda Osmanlı İmparatorluğu’nun önemli Türk topraklarında hakimiyet kurduğu ve genç, korkusuz, güçlü imparatorluğun dünya tarihine damgasına vuracağı 15. Yüzyılın ortasına doğru bir maceraya atılın. Genişlemekte olan Osmanlı İmparatorluğunda bir Bey olarak oynayacağınız oyunda orduları eğitecek, teknoloji araştırmaları yapacak, kaynak toplayacak, düşmanları yok edecek, kalenizi geliştirecek ve sarsılmaz ittifaklar kuracaksınız. İmparatorluk genişlemeye hazırlanırken, siz de savaşa hazırlanmalısınız!

Muhteşem Osmanlı, tüm dünyadaki milyonlarca oyuncunun Orta çağ savaşlarının heyecan ve şokunu akıllı telefonlarında yaşamalarını sağlayacak. Oyundaki benzersiz Türk orduları, mimarisi, çevre düzenlemesi ve kaleleri sayesinde, Osmanlı İmparatorluğu’nun son derece canlı bir portresi oyuncuların beğenisine sunulacak. Ustaca tasarlanmış HD grafikler ve oyuncuların kar fırtınası, kum fırtınası, kasırga ve daha pek çok çeşitli hava durumunu tecrübe etmesini sağlayacak olan hava ekosistemi sayesinde Muhteşem Osmanlı oyunu, oyuncuların kendilerini hiper gerçekçi bir savaş tecrübesinin ortasında bulmasını sağlayacak.

EN: Muhteşem Osmanlı Kafalar Game Influencer Marketing! Our influence marketing work with Turkey’s best Youtuber Kafalar for the mobile strategy game Muhteşem Osmanlı. Muhteşem Osmanlı mobile strategy game is first mobile MMORTS game that dates back to Ottoman Empire. In this game which is developed by ONEMT, an adventure towards to the middle of the fifteenth century, where the Ottoman Empire dominated the important Turkish lands and ruled the world history of the young, fearless, powerful empire. You will train your armies, make technological researches, collect resources, destroy your enemies, upgrade your castle and build strong alliances in expanding Ottoman Empire where you will play as a Lord. You should be preparing for war when your empire preparing to expand!

Players of the Muhteşem Osmanlı all over the world will taste the thrill and excitement of medieval war experiences on their smartphones. The Turkish unique armies in the game, architecture, landscaping, and castles through a remarkably vivid portrait of the Ottoman Empire will be presented to the players. With masterfully designed HD graphics, weather ecosystem to experience players sandstorm, hurricane and many other varieties of weather in Muhteşen Osmanlı game, players will find themselves in the middle of a hyper-realistic war experience.

Muhteşem Osmanlı Kafalar Game Influencer MARKETING

Tags: game influencer / game influencer marketing / influencer / influencer marketing agency in turkey / influencer pazarlama / kafalar / mobil oyun influencer marketing / mobile games influencer marketing / muhteşem osmanlı