14 Şubat Sevgililer Günü için PUBG Mobile için özel bir etkinlik hazırladık. Uzun yıllardır televizyon kanallarında ilgi gören ve çok sayıda izleyicisi olan “Yaparsın Aşkım” programıyla işbirliği yaptık. Türkiye’nin sevilen isimleri eşleriyle birlikte PUBG Mobil Sevgililer Günü Özel Etkinliği “Yaparsın Aşkım”’ın konuğu oldu. Yarışmanın videosu PUBG Mobile’ın Youtube Türkiye kanalın üzerinden izleyicilere sunuldu. Kısa sürede büyük ilgi gören özel içerik, yarışmaya katılan çiftlerin hayranlarıyla daha da özel hale geldi. İlk gün 55.000 kişinin izlediği yarışma, 24 saat sonra Youtube Türkiye trendlerinde birincilik aldı. Yarışma videosu 2. günde 1 milyon görüntülemeyi geçti.

PUBG Mobile Sevgililer Günü Özel Etkinliği “Yaparsın Aşkım”

Türkiye’nin en popüler mobil oyunlarından biri olan ve günlük aktif oyuncu sayısı milyonları bulan PUBG Mobile’da 14 Şubat heyecanı Türkiye’yi kasıp kavurdu. PUBG Mobile evreninde oyuncular hız kesmeyen rekabetin yanı sıra yeni oyun içi güncellemeler ve eğlenceli etkinliklerle özel günlerin tadını çıkardı. 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlığı yapılan çeşitli etkinlikler sayesinde oyuncular, aşk dolu bir atmosferde maceralarına hız kesmeden devam ederken aynı zamanda Sevgililer Günü özel PUBG Mobile “Yaparsın Aşkım” yarışmasında eğlenceye de ortak oldular.

PUBG Mobile, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel getirdiği oyun içi etkinliğin yanı sıra Türkiye’deki oyuncularına ayrıca bir sürpriz etkinlik hazırladı. Oyuncuların birbirinden eğlenceli ve keyif dolu dakikalara ortak olacağı bu sürpriz etkinlikte sevilen isimler ve eşleri yer aldı. İlker Ayrık’ın sunumuyla PUBG Mobile’ın 14 Şubat Sevgililer Günü Yaparsın Aşkım yarışmasında Kübra & Vural Üzül, Nilay & Tugay Gök, İpek İnan & Berkant Cen ve Betül Çakmak & Alper Rende çiftleri bulunuyordu. Bu etkinlikle birlikte oyun içi yeni güncelleme olan Aşk Adası atmosferi kameralar önüne taşındı.

PUBG Mobile Sevgililer Günü Özel Etkinlikleri Türkiye’de Büyük İlgi Gördü

Tamamen PUBG Mobile’a özel tasarlanmış stüdyoda, sevilen isimler oyunun en bilindik detaylarının da bulunduğu parkularda tatlı bir rekabete girdiler. Tüm dünyada ününü duyurmuş PUBG Mobile tavasından, drop ve samanlara kadar her şeyiyle PUBG Mobile havası verilen stüdyoda çiftlerde Aşk Adası havasını stüdyoya taşıdı. Aynı zamanda oyun içi güncellemenin detaylarını Kübra & Vural Üzül çifti stüdyoda Aşk Adası’nı gezerek izleyicilere bir kez daha tanıttı. Çiftler sadece stüdyodaki parkur oyunlarında değil aynı zamanda PUBG Mobile özelinde hazırlanan oyun içi yarışmalarla da puan kazanmaya çalıştı. Yarışmada ilk finalist çift Kübra & Vural Üzül çifti olurken, ilk veda eden çift ise İpek İnan & Berkant Cen çifti oldu. Birbirinden eğlenceli parkurlarda devam eden tatlı rekabetin kazananı ise Kübra & Vural Üzül çifti oldu!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde PUBG Mobile Türkiye Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yarışma Türkiye’de büyük ilgi gördü. Anlık olarak 55.000 kişi tarafından izlenen yarışma 24 saat geçmeden Youtube Türkiye’de trendlerde 1.sıraya yerleşti.

Çiftlerin eğlence dolu anları, oyun içi yeni güncellemeyi taçlandırarak izleyenlere de keyif dolu dakikalar yaşattı. 14 Şubat Pazar günü izleyicilerle buluşan PUBG Mobile Sevgililer Günü özel “Yaparsın Aşkım” videosunu izlemek için hemen PUBG Mobile Türkiye YouTube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü için PUBG Mobile için özel bir etkinlik hazırladık. Uzun yıllardır televizyon kanallarında ilgi gören ve çok sayıda izleyicisi olan “Yaparsın Aşkım” programıyla işbirliği yaptık. Türkiye’nin sevilen isimleri eşleriyle birlikte PUBG Mobil Sevgililer Günü Özel Etkinliği “Yaparsın Aşkım”’ın konuğu oldu. Yarışmanın videosu PUBG Mobile’ın Youtube Türkiye kanalın üzerinden izleyicilere sunuldu. Kısa sürede

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game influencer / game influencer marketing / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / pubg mobile / yaparsın aşkım