SteelSeries Haziran 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, SteelSeries için Haziran ayında toplamda toplamda 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu çalışmalar, 58 farklı haber medya sitesinde ve oyuncular tarafından sık sık takip edilen, dijital oyun dünyasını ilgilendiren haber sitelerinde paylaşıldı.

Haziran ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • SteelSeries oyun ajansını seçti!
  • SteelSeries ödüllü ses kalitesini serinin devamı Arctis 1’e getiriyor!

Markamız Gaming In Turkey ile güçlerini birleştiren dünyanın önde gelen oyuncu ekipman markalarından SteelSeries, bu birliktelik ile hem Türk oyunseverlere, hem de oyun ve espor ekosistemine katkı sağlamayı hedefledi. Gaming In Turkey ve Steelseries’in birlikteliğinin 2019 konuları arasında SteelSeries’in sektöre sunduğu yeni seri kulaklıkar ve klavyeler de bulunuyor.

SteelSeries Haziran 2019 PR! SteelSeries, yeni Arctis 1 oyuncu kulaklığını duyurdu. Evrensel 3.5 mm bağlantısı ile PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch dahil olmak üzere tüm platformlarda oyun deneyimi için kullanılabilir olmasının yanı sıra özel soundscape özelliği ve ses sürücüleri ile donatılmış Arctis 1, oyunculara ses kalitesinden taviz vermeyecekleri uygun fiyatlı bir deneyim yaşattı. SteelSeries Arctis 1 uygun fiyatıyla oyuncular için en iyi seçenek haline geldi.

SteelSeries Haziran 2019 PR

Tags: digital campaign / digital game marketin / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / SteelSeries / turkey