World of Warships Eylül 2020! Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 29 farklı yerinde yayınlandı.

World of Warships Eylül 2020 PR:

Eylül ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Transformers, World of Warships ve World of Warships: Legends Evrenine Dönüyor
  • World of Warships 5’inci Yılını Güncelleme ile Kutluyor

 

Transformers, World of Warships ve World of Warships: Legends Evrenine Dönüyor

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Transformers, yeniden World of Warships evreninde yerini alıyor! Oyunculara farklı deneyimler sunmak üzere farklı iş birliklerine imza atan Wargaming, bu sefer Transformers içeriklerini iki oyununa da aynı zamanda getiriyor. Birçok eşsiz kamuflaj, komutan, seslendirme ve daha fazlası World of Warships’de!

World of Warships 5’inci Yılını Güncelleme ile Kutluyor

World of Warships’e 5’inci yıla özel yeni bir güncelleme geliyor. 5’inci yılında kutlamaların yanı sıra, oyunculara da birçok hediye dağıtılacak. 0.9.8 Güncellemesi kalıcı olacak “Donanmanın Beş Dönemi ” seferi, Seviye VIII ABD Demirleme özelliğine sahip yeni tersane inşaatı, asimetrik savaş türü ve çok daha fazlasını oyuna dahil edecek.

Eylül 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik.

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / World of Warships / world of warships pr