BLACK SQUAD UMUTCAN ERKUT GAME INFLUENCER MARKETING

TR: Black Squad Umutcan Erkut Game Influencer Marketing! Black Squad FPS oyunu için Türkiye’nin popüler Twitch yayıncılarından Umutcan Erkut ile beraber hazırladığımız Influencer Marketing çalışmamız. Black Squad gerçekçi grafikler ve dinamik görseller göstermek için Unreal Engine 3 kullanılarak oluşturulan askeri bir first person shooter oyunu. Kesinlikle Kazanmak için ödeme yapmaya gerek yok. Piyasadaki en iyi F2P nişancıya hoş geldiniz.

Steam’de En Çok Oynanan Oyunlardan Biri!
Dünya çapında yüz binlerce Black Squad oyuncusuna katılın! 10. saatinize ya da 100. saatinize ulaşıyor olun, her zaman öğrenmek, pratik yapmak ve mükemmel olmak için yeni bir şeyler var. Black Squad, eğlencenizi devam ettirmek için yeni içeriklerin yanı sıra oyun, özellik ve öğeleri geliştirmek için düzenli olarak güncellenir!

Para Gerekli Değil, Sadece Saf Beceriler
Para ödemek istemiyor musunuz? Sorun değil. Black Squad herkese açık olan ücretsiz bir FPS’dir. Ödemeler yok, mikro mesajlar yok, oynamak ve başarılı olmak için paraya gerek yok. Tüm eşya ve silahlar oyun para biriminde satın alınabilir. Kozmetik ürünleri satın almak için gerçek para kullanılabilir. Şimdi, yeteneklerinizi gerçekten bir FPS oyuncusu olarak geliştirme şansınız var.

EN:  Black Squad Umutcan Erkut Game Influencer Marketing! Battleye support, dedicated servers, great shooting mechanics and amazing netcode. Black Squad is a military first-person-shooter game using the Unreal Engine 3 to show realistic graphics and dynamic visuals. Absolutely no Pay-to-Win. Welcome to the best F2P shooter on the market. Easy to adapt and a shooting game oriented for mass military lovers.

One of the Most Played Games on Steam!
Join hundreds of thousands of other Black Squad players worldwide! Whether you’re reaching your 10th hour of gameplay or 100th, there’s always something new to learn, practice, and perfect. Black Squad is updated regularly to improve gameplay, features, and items alongside new and fresh content to keep you entertained!

No Money Necessary, just Pure Skills
No money? No problem. Black Squad is a free FPS available for absolutely everyone. No payments, no microtransactions, no money is necessary to play and succeed. All items and weapons are purchasable with in-game currency. Real money can be used to purchase cosmetic items. Now is your chance to really improve your skills as a pure FPS gamer.

Black Squad Umutcan Erkut Game Influencer Marketing – Purple Pan

Tags: black squad / cosmetic influencer marketing in turkey / f2p / f2p games / game influencer / game influencer marketing / influencer marketing / influencer pazarlama / pc games / twitch / umutcan erkut