SteelSeries PR Temmuz 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Temmuz ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 37 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in yeni Prime serisinin özelliklerini anlattık ve tanıttık. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in konsol özel kulaklıkları Arctis 7P ve Arctis 9X’i tanıttık.

SteelSeries Temmuz 2021 PR

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Performans Ve Dayanıklılığın Yeni Adı Steelseries Prime Serisi
  • Steelseries’in Eşsiz Arctis Kalitesini Konsolda Yaşayın

Temmuz Ayı PR Bültenleri Özeti

Performans Ve Dayanıklılığın Yeni Adı Steelseries Prime Serisi

Performans Ve Dayanıklılığın Yeni Adı Steelseries Prime Serisi! Esporcuların birlikte en çok ödül kazandığı çevre ekipmanları üreticisi SteelSeries, oyuna ve espora değer katmaya devam ediyor. SteelSeries yeni Prime serisini esporcuların kazanma tutkusundan ilham alarak espor için özel olarak tasarladı.

Steelseries’in Eşsiz Arctis Kalitesini Konsolda Yaşayın

Dünya’nın lider oyun ve espor çevre birimleri üreticilerinden SteelSeries’in, konsol oyuncuları için tasarladığı Arctis 7P ve Arctis 9X oyunseverlerle buluşuyor.

 

SteelSeries PR Temmuz 2021!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / pr / SteelSeries / steelseries pr / steelseries tournament