World of Warships Influencer Marketing 2021! Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak World of Warships’in 2020 yılında Türkiye’deki oyun influencer marketing projeleri kapsamında partnerimiz Wargaming firmasıyla çalıştık. Gemi savaş oyunu olarak karşımıza çıkan World of Warships, çeşitli ülkelerin filolarına ait savaş gemilerini çevrimiçi çok oyunculu (MMO) olarak oynamamıza imkan veriyor.

Sürekli güncellenen ve yeni etkinliklerle karşımıza çıkan World of Warships, 2020 yılında hem oyuna getireceği etkinlik ve güncellemeleri deneyimlemesi hem de bunları tanıtım amacıyla kullanabilmek için çeşitli Youtube ve Twitch içerik üreticileriyle beraber çalıştı.

World of Warships Influencer Marketing 2021 Hakkında!

World of Warship influencer marketing aktiviteleri için 2021 yılında YouTube özelindeki içerik üreticileriyle çalıştık. Bu kapsamda içerik üreticileri aracılığıyla oynanış videoları yayınlandı ve oyun tanıtımı gerçekleştirildi.

YouTube influencer marketing projesinde çalıştığımız isimler:

  • Duygu Köseoğlu
  • Enis Kirazoğlu

 

World of Warships Influencer Marketing 2021

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game agency in turkey / game influencer / game influencer marketing / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / World of Warships