SenpAI LoL ve Dota2 Banner Setleri Temmuz-Ağustos 2019! Dünyanın ilk League of Legends ve Dota 2 video koçluk hizmeti veren SenpAI için global Google ve Facebook/Instagram reklamlarında kullanmak üzere banner set çalışmaları yaptık.
 
Hazırladığımız bannerlarda League of Legends ve Dota 2 oyuncularının ilgisini çekecek görsel elemenler kullanarak kullanıcılardan maksimum dönüşümler elde ettik. SenpAI’nin öne çıkan özelliklerini birinci planda tutarak taleplere yanıt verdik, hedeflediğimiz ilgili kullanıcıları www.senpai.gg internet sitesine yönlendirdik.
 
SenpAI LoL ve Dota2 Banner Setleri Temmuz-Ağustos 2019! Son teknoloji yapay zeka yöntemlerini kullanarak oluşturduğu profesyonel espor oyuncularının video içerikleri ile tüm kullanıcılarına özelleştirilmiş video rehberleri sunmaktadır. Bu sayede oyuncular ihtiyaç duydukları alanlarda kendilerini nasıl geliştirebileceklerini videolar ile rahatlıkla izleyerek öğrenebilmektedirler. Şu anda League of Legends oyununda aktif olan SenpAI platformu çok yakında diğer espor oyunlarını da kapsayacaktır. Oyununu geliştirmek, rekabetçi espor arenasında yer almak, ve kendini geliştirmek isteyen her League of Legends oyuncusu SenpAI’deki kişisel koçluk hizmetine www.senpai.gg/lol/tr  adresinden ulaşabilir.
 
FalconAI – SenpAI Hakkında
 
FalconAI, yapay zeka teknolojisini geliştirerek bilgiyi demokratikleştirmek için insan yetkinliğini erişilebilir ve yeniden şekillendirilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır. FalconAI ekibi, Boston ve İstanbul’da bulunan en iyi AI araştırmacıları ve mühendislerinden oluşmaktadır.

SenpAI LoL ve Dota2 Banner Setleri Temmuz-Ağustos 2019

Tags: banner design / grafik tasarım / SenpAI