LOVE DANCE ODA DANS OYUN VİDEO PRODÜKSİYONU

TR: Oda Dans Oyun Video Prodüksiyonu – Oda Dans Game Video Production! Love Dance Mobil Dans oyunu için Oda Dans, dans stüdyosu ile beraber hazırladığımız Influencer Marketing ve video prodüksiyon çalışmamız / Game Influencer Marketing Dünyanın 1 numaralı mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance ile yeni arkadaşlar edinebilir, yüzlerce popüler müzik ile dans edebilir ve belki de aradığın çiftini burada bulabilirsin. Dansın yıldızı olmak istiyorsan, hemen Love Dance’i Google Play ya da App Store’dan aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsin.

Google Play indir ► iOS indir ► Website ► https://www.lovedanceturkiye.com

Love Dance Oda Dans Oyun Video Prodüksiyonu

EN: Oda Dans Game Video Production! Love Dance! You can make new friends, dance with hundreds of popular music and find the couple you are looking for with Love Dance, the # 1 mobile dance, music, and friendship game in the world, which is the Influencer Marketing and video production work we have prepared with Oda Dans, Dance Studio for Mobile Dance Game. If you want to be a dancing star, you can immediately download Love Dance from Google Play or the App Store by clicking on the links below.

Google Play ► iOS ► Website ► https://www.lovedanceturkiye.com

Love Dance Hakkında
Cubizone tarafından geliştirilen dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunudur.
Kendinizi ifade edebileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz eğlenceli bir mobil dans oyunudur.
Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş arayüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen bir çok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

Sen de arkadaşlarınla en popüler müziklerle birlikte dans etmek, yüzlerce kıyafet ile kendi modanı yaratmak ve eğlencenin tadını çıkartmak ve dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olmak istiyorsan, Love Dance tam sana göre! Love Dance Türkiye, dans ve müziği cebine taşıyor!

Dünya’nın 1 numaralı 3D mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance, birbirinden zengin içerikleri ile dans etmeyi seven herkese kapılarını açıyor. Popüler 100’lerce müzik, 3 farklı zorluk seviyesine sahip dans modları, 10’larca farklı dans sahnesi, 1000’lerce kıyafet, 500.000’den fazla aktif online oyuncusu ile Love Dance, 7 Şubat’ta açılan Türkiye’ye özel sunucu ile Türk oyuncularıyla buluştu.

MÜZİK
Love Dance’te yüzlerce popüler yabancı müziği dinlerken hem de dans etmek ister misin? Zorluk seviyesine göre sıralanmış yüzlerce en popüler yabancı şarkı arasından dilediğini seçebilir, istediğin şarkıda dans edebilir ya da arkadaşlarınla sohbet ederken şarkıları dinleyebilirsin.

DANS
İstediğin şarkıyı seç ve hemen müziğin ritmine kendini bırak! Love Dance’te 3 farklı zorluk seviyesinde, dilediğin şarkıda, tek başına, rastgele eşleştirilmiş oyuncularla, arkadaşlarınla, çiftinle ya da takımınla dans edebilirsin. Dans ederken ihtiyacın olan tek şey, ekranda beliren tuşlara sırasıyla, doğru zamanda basmak ve tabii ki biraz da dikkat.

ARKADAŞLIK
Love Dance’te dans ederken, müzik dinlerken aynı zamanda oyun içindeki oyuncularla ve arkadaşlarınla hem chat sistemi hem de sesli konuşma özelliği ile sohbet edebilirsin. Dans etmek için kurulmuş olan alanlarda farklı oyuncularla tanışıp, yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, etkilendiğin karşı cins ile çift olabilir ve hatta evlenebilirsin.

MODA
Love Dance’in en şık yıldızı olmaya hazır mısın? Oyunda bulunan dükkanda yer alan yüzlerce eşya ile kendi modanı kendin yaratabilir ve oluşturduğun kombinler ile dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olabilirsin. Ayakkabıdan gözlüğe, pantolondan elbiseye ve hatta saç modeline kadar, sana uygun olanları seç ve hemen tarzını konuşturmaya başla!
Oda Dans Oyun Video Prodüksiyonu

LOVE DANCE ODA DANS OYUN VİDEO PRODÜKSİYONU

Tags: arkadaşlık oyunu / dance game / dans oyunu / game agency / gaming in turkey / Love Dans / mobil oyun influencer marketing / mobile game / oyun influencer pazarlama / şarkı oyunu