Influencer Marketing Bloodrapper ve Migros! Ünlü Wolfteam Youtuber ve Dijital Influencer BLOODRAPPER ile beraber Migros için hazırladığımız video çalışması. Migroslardan Dijital Oyunların E-Pin’lerinin ne kadar kolay alınabileceğini oyunculara anlatan videomuzda BLOODRAPPER hem Wolfteam Ücretsiz Online FPS oyununun inceliklerini anlatıyor hem de MİGROS’a giderek oyunculara birebir nasıl E-Pin alabileceklerini gösteriyor. En popüler oyunlara ait E-Pin’ler şimdi Migros kasalarında satışta, Migros dijital oyun kodları! Influencer Marketing Ajansı olarak farklı sektörlerden marka ve partnerlerimize, hedef kitlelerine ulaşmaları için en uygun isimleri seçip projeler üretiyoruz. Migros için de, oyunculara ulaşmalarını sağlamak ve aslında Migros’lardan ne kadar kolaylıkla e-pin yani dijital oyun kodu alabileceklerini anlatmak için bir kurgu hazırladık. Kurguda ünlü Wolfteam Youtuber’ı Bloodrapper önce Migros’a giderek nasıl e-pin oyun kodu alınabileceğini gösteriyor. Sonrasında ise aldığı kodu kullanarak oyun içinde kullanıyor ve oyundaki yeteneklerini sergiliyor.

INFLUENCER MARKETING BLOODRAPPER VE MIGROS

 • Dijital Oyun Kodları’nı nasıl satın alabilirim?
  Dijital Oyun Kodları’nı tüm Migros mağazalarımızın kasalarından satın alabilirsiniz.
 • Migros’ta hangi Dijital Oyun Kodları satılıyor?
  Mağazalarımızda Steam, Joygame, League of Legends, Gameforge ve Metin2 oyunları ve platformlarında kullanabileceğiniz Dijital Oyun Kodları satılmaktadır.
 • Dijital Oyun Kodlarını satın almak için hangi ödeme türünü kullanmalıyım?
  Dijital Oyun Kodunu tüm mağazalarımızdan nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.
 • Dijital Oyun Kodunu nasıl teslim alabilirim?
  Satın almış olduğunuz kodu kasiyer tarafından size verilecek olan 2. Fişte bulabilirsiniz.
 • Dijital Oyun Kodunu içeren bilgi fişi basılamadıysa/kod okunmuyorsa ne yapmalıyım?
  Migros Müşteri Hizmetleri’ne 444 10 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek satış fişinizdeki bilgilere ihtiyacınız olacak.
 • Satın aldığım Dijital Oyun Kodu’nun çalışmadığı durumlarda ne yapmalıyım?
  Dijital Oyun Kodu’nun çalışmadığı durumlarda 2. Fişlerde (bilgi fişi) bilgisi yer alan iletişim adreslerine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.
 • Dijital Oyun Kodları hangi oyunlarda geçerlidir?
  Steam Cüzdan Kodları, Steam platformunda ya da Steam internet sayfasında kullanılabilir. Joygame – Joypara, Wolfteam dahil olmak üzere tüm Joygame oyunlarında geçerlidir. League of Legends – RP, sadece League of Legends Türkiye sunucusunda geçerlidir. Gameforge – TL, tüm Metin2 hariç olmak üzere tüm Gameforge oyunlarında geçerlidir. Metin2 – Ejder Parası, sadece Metin2 oyununda geçerlidir.

 

INFLUENCER MARKETING BLOODRAPPER VE MIGROS

Tags: bloodrapper / dijital oyun kodu / influencer marketing / migros / migros dijital oyun kodu / wolfteam