SenpAI Eylül Ekim Kasım Aralık 2019 Sosyal Medya Yönetimi! SenpAI, FalconAI tarafından geliştirilmiş, espor ekosistemine hizmet veren bir yapay zeka platformudur. SenpAI, rekabetçi oyunlarda, oyun deneyimini geliştirir ve oyunculara yapay zeka ile geliştirilmiş özel koçluk sağlamakta. Haziran ayından bugüne birlikte çalıştığımız SenpAI, şuan için League of Legends oyunu ile ilgili kullanıcılara hizmet vermekte.

Bulunduğu pazarda yer alan tüm rakiplerin pazarlama, sosyal medya vb. faaliyetlerini inceledikten sonra oluşturduğumuz stratejilerle çalışmaya başladığımız SenpAI’de, Eylül-Ekim-Kasım-Aralık aylarında oluşturduğumuz içerik planları doğrultusunda, kullanıcılarla iletişimimizi sürdürmeye devam ettik.

Eylül ve Ekim ayının şüphesiz en önemli içeriği League of Legends’taki World Championship turnuvası oldu. Sosyal medyadaki iletişim stratejimizi bunun üzerine yoğunlaştırarak oluşturduğumuz içerik planlarıyla, turnuva boyunca hesaplarımız üzerinden karşılaşmaları, karşılaşma sonuçlarını, maç anketlerini, en önemli anların ve mücadelelerin videolarını paylaşmaya ve güncel içerik ile kullanıcıları sosyal medya sayfalarımızda vakit geçirmeleri konusunda teşvik etmiş olduk.

SenpAI Eylül Ekim Kasım Aralık 2019 Sosyal Medya Yönetimi! Tüm bunların yanında, yine SenpAI hakkında içerikler, League of Legends oyuncularının ilgisini çekebilecek hem istatistiki hem de etkileşim içerikleriyle planlarımız doğrultusunda markanın hesaplarını büyütmeye devam ettik. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve SenpAI’yi daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

SenpAI Eylül Ekim Kasım Aralık 2019 Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game social media / game social media agency / SenpAI / social media agency / social media management