Wolfteam oyunu, Softnyx tarafından geliştirilmiş, Türkiye’de ise Joygame’in yayıncı haklarını elinde bulundurduğu Kurtların ve İnsanların savaşını konu alan MMOFPS oyunudur. Online FPS oyunu Wolfteam, aksiyon oyunu severlere bambaşka bir deneyim yaşatmak için geliştirildi. Wolfteam’de oynaması birbirinden keyifli pek çok harita ve oyun modu bulunyor.

Ödüllü Oyun ve Türkçe İçerik

Wolfteam, onlarca karakter, kurt, özel versiyon karakterler ve özel versiyon kurtlar, yüzlerce silah, Türkiye’ye özel harita ve oyun modları ile sınırlı olmayan, seslendirme ve içerikleri Türkçe olarak arkadaşlarınızla rahatça oynayabileceğiniz, kurulumu ve oynayışı ücretsiz olan ödüllüF PS oyunudur.

Aynı zamanda Türk oyunu olan Wolfteam, haritaları, silahları ile de Türkiye’nin kültürel mirasını oyun dünyasına getirdi. Taksim Haritası, Mardin Haritası, Gaziantep Kalesi Haritası, Göbekli Tepe Haritası bunların başlıcaları. Ayrıca Türk motifleri kullanılan pek çok silahı ve Türk karakteri oyuncularla buluşturuyor.

Wolfteam için Dijital Marketing Kampanyası

Wolfteam için gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama kampanyalar için ilk olarak hedef kitle analizi yaptık. Bu analizler sonucunda hedef kitlemize ulaşabileceğimiz kanalları belirledik. Google Ads ve Facebook Business üzerinden yayınlanacak kampanyalarımız için anahtar kelime çalışmaları da gerçekleştirdik. Bu kapsamda Wolfteam kampanyalarının impression, reach, CTR ve Click değerlerini yükselttik. Bütçemizi en verimli şekilde kullanarak oyuncuların beğendiği görsel tasarımları oluşturduk.

 

purple-pan-wolfteam-dijital-pazarlama-mart-nisan-2021
purple-pan-purple-pan-wolfteam-dijital-pazarlama-mart-nisan-2021 (2)

Wolfteam oyunu, Softnyx tarafından geliştirilmiş, Türkiye’de ise Joygame’in yayıncı haklarını elinde bulundurduğu Kurtların ve İnsanların savaşını konu alan MMOFPS oyunudur. Online FPS oyunu Wolfteam, aksiyon oyunu severlere bambaşka bir deneyim yaşatmak için geliştirildi. Wolfteam’de oynaması birbirinden keyifli pek çok harita ve oyun modu bulunyor. Ödüllü Oyun ve Türkçe İçerik Wolfteam, onlarca karakter, kurt, özel versiyon

Tags: campaign / click / CTR / digital marketing / dijital pazarlama / erişim / facebook business / google ads / gösterim / impression / reach / tıklama / wolfteam