Gaming in Turkey olarak, kulaklık, fare, oyun aksesuarları ve yazılımı da dahil olmak üzere, bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan SteelSeries için resmi web sitesinin yerelleştirilmesi konusunda çalışmalar gerçekleştirdik.

SteelSeries Site Blog ve Ürün Çevirileri Temmuz 2020

SteelSeries’in sitesinde yer alan içeriklerin Türkçe’ye çevirilmesinde rol aldık. Bunlara sitede yer alan ürünlerin açıklamaları, özellikleri ve blog sayfasında yer alan bugüne kadar paylaşılmış tüm içerikler de dâhildi. Bu süreç boyunca 200’ün üzerinde blog yazısı çevirildi.

SteelSeries Türkçe Ürün Tanıtımları

Sitenin blog bölümünün ve ürünlerin lokalize edilmesi sayesindeki Türkiye’deki SteelSeries kullanıcıları markayı daha yakından tanıyabiliyor. Bunun dışında ürünlerin detaylı bilgilendirmesi ve tanıtımları da tamamen Türkçe olduğundan kullanıcılar herhangi bir sorunun cevabını direkt olarak siteden alabiliyorlar. Bu sayede SteelSeries, Türkiye’deki kullanıcılarına kendini daha iyi tanıtabiliyor.

SteelSeries Site Blog ve Ürün Çevirileri Temmuz 2020

Tags: blog / digital marketing / digital marketing agency / game marketing / gaming / gaming accessories / gaming headset / gaming keyboard / gaming mouse / localization / pr agency / SteelSeries / translating / web site