Gaming in Turkey | MENA | EU Oyun ve Espor Ajansı olarak, partnerimiz KRAFTON ile son dönemlerin trend ödeme araçlarından Hopipay’i bir araya getirdik. Uzun bir süredir KRAFTON ekibiyle birlikte çalışarak mobil platformda yayınlanan son battle royale oyunu NEW STATE MOBILE için projeler üretiyoruz. Lansman öncesi kayıt döneminde ve lansman sonrasında da NEW STATE MOBILE’ın tanıtımı için özel kampanyalar yürüttük. Başarılı bir şekilde yürüttüğümüz kampanya dönemi sonrasında, NEW STATE MOBILE oyununu farklı markalarla iş birliği içerisine entegre ederek, Hopipay aracılığıyla farklı hedef kitlelere yönelik olarak bir araya getirdik.

Hopipay NEW STATE MOBILE Entegrasyonu İçin Neler Yaptık?

Hopipay ve KRAFTON ekipleriyle yürüttüğümüz projede NEW STATE MOBILE oyununa yeni oyuncu kazandırabilmek, Hopipay markasının oyun sektörünün ödeme kanalları arasında akla gelen ilk markalardan birisini olmasını sağlamak, marka bilinirliğini artırmak ve Hopipay içinde bulunan oyuncu kitleyi mutlu etmek bu projedeki hedeflerimizi oluşturdu. 

Bu bağlamda hazırladığımız stratejide Hopipay ile alışveriş yapan kullanıcılar, alışveriş sonrası NEW STATE MOBILE oyununda geçerli Royale Sandık kazandılar. Böylelikle iki farklı hedef kitleyi bir araya getirerek ortak bir fayda çerçevesinde birleştirmiş olduk.

 

Hopipay NEW STATE MOBILE Entegrasyonu