SteelSeries Ekim 2019 Dijital Pazarlama Kampanyaları! Ülkemiz ve tüm dünyada oyuncu ekipmanları ve espor denince akla gelen ilk isim olan partnerimiz SteelSeries’in yeni çıkan oyuncu ekipmanları için Gaming in Turkey Espor ve Oyun ajansı olarak dijital reklam kampanyaları gerçekleştirdik.
 
SteelSeries’in oyun dünyasına sunduğu yeni ürünleri olan Apex Pro Mekanik RGB oyuncu klavyesi, Apex 7 Mekanik RGB oyuncu klavyesi ve Arctis 1 Wireless oyuncu kulaklığı için Google reklam kampanyalarıyla ilgili kullanıcıları hedefleyip yüksek dönüşüm rakamları elde ettik.
 
SteelSeries Ekim 2019 Dijital Pazarlama Kampanyaları! SteelSeries, 2001’den beri espor ve profesyonel oyunculuğun itici gücü olmaya devam ediyor. İlk profesyonel oyunculara sponsor olmaktan özellikle profesyonel takımlara ürün ortaya çıkarmaya ve sıra dışı oyuncuları küresel süperstarlara çevirmeye kadar SteelSeries, sektörün büyümesine ve dünyanın her yerindeki oyunculara yardım etmeye odaklandı. Dünyanın en iyi oyuncularıyla SteelSeries’in ince ayarı için yakından çalışıyor ve yaptığı her şeyin her seviyedeki oyuncu ihtiyaçlarını karşıladığından emin oluyor. İster Evil Geniuses’ın SteelSeries teçhizatı kullanarak The International 5’te 6,6 milyon Dolar kazanması olsun, isterse de kendi oyununuzu iyileştirecek araçlar sunmak olsun, espor yaptığı her şeyin temelinde yer alıyor.

SteelSeries Ekim 2019 Dijital Pazarlama Kampanyaları

Tags: digital campaign / digital marketing / digital project / SteelSeries