Paribulog! Gaming in Turkey olarak, yarının nabzını tutan Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu ile güçlerimizi birleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Paribu ve Gaming Turkey İşbirliği

Paribu ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında kripto para ve blokzincir dünyasının nabzını tuttuğumuz ve Paribu ile ilgili haberleri paylaştığımız “Paribulog”u yarattık. Türkiye’nin önde gelen oyun dünyasının sektörel ve finansal haber sitesi Hubogi.com içerisinde oluşturulan “Paribulog” başlığı için düzenli olarak içerikler üretip paylaştık.

Yarının dünyasında neler var?

Pariblog içerisinde Paribu’ya katılan kripto para birimlerini, Paribu’nun Fenerbahçe ile işbirliği içerisinde ürettiği Fenerbahçe Token’ı, Türkiye’de büyük ses getiren ünlü ressam Van Gogh’un eserlerinin dijital bir yorumlaması olan “Parallel Universe” sergisinden, Paribu’nun Tokyo Olimpiyatları’na giden milli sporcularımıza desteklerinden ve imza attığı birçok sosyokültürel etkinliklerinden bahsettik. Yarının dünyası Paribu ile devam eden iş birliğimizde markamızdaki gelişmeleri ve yenilikleri Hubogi.com aracılığı ile okuycular ile paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Paribulog!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / haber / paribu / paribulog