Razer Gold Dijital Pazarlama Temmuz – Aralık 2021! Gaming in Turkey olarak bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları, kulaklık, fare ve klavye gibi oyun ekipmanlarıyla tanınan, dünyanın en popüler üreticilerinden Razer’ın epin satış platformu olarak faaliyet gösteren Razer Gold sitesi için 2021 yılının ikinci yarısında da dijital pazarlama kampanyası gerçekleştirdik.

Razer Gold Dijital Pazarlama Temmuz – Aralık 2021

2021 yılının ikinci yarısında gerçekleştirdiğimiz Razer Gold dijital pazarlama kampanyalarında, Razer Gold’un Türkiye pazarındaki hedeflerine ulaşması için hedef kitle analizi, anahtar kelime araştırması gerçekleştirdik. Oyuncuları ve mobil uygulama abonelerini hedefleyerek kendi ihtiyaçlarına göre Search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklam oluştururken oyuncuların oynadığı oyunlara göre hedefleme yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşmaları ve satın alma davranışı sergilemeleri sağlanmıştır.

Bunun yanı sıra Facebook Business üzerinden gerçekleştirilen Instagram ve Facebook kampanyaları gerçekleştirdik. Oyunseverlerin ilgi alanlarına göre gerçekleştirilen kampanyaların doğru hedef kitlelerle buluşmasını sağladık. Sosyal Medya Yönetimi ekibimiz tarafından yayına alınan birçok eğlenceli ve ödül kazandıran içeriği de oyuncularla buluşturduk.

 

Razer Gold Dijital Pazarlama Temmuz – Aralık 2021!

Tags: dijital marketing / dijital pazarlama / razer gold