Razer Gold Şubat Mart Nisan 2020 Dijital Pazarlama! Gaming in Turkey olarak, kulaklık, fare, oyun aksesuarları ve yazılımı da dahil olmak üzere, bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan Razer’ın, e-pin satış platformu olarak faaliyet gösteren Razer Gold sitesi için dijital pazarlama kampanyası gerçekleştirdik.

Razer Gold Şubat Mart Nisan 2020 Dijital Pazarlama

Razer Gold, pek çok oyunda ve platformda kullanabileceğiniz e-pin satışı gerçekleştiriyor. Steam Cüzdan Kodu başta olmak üzere, Mobile Legends: Bang Bang ve daha birçok mobil oyunun yanında, League of Legends ve VALORANT gibi PC platformunda konumlanmış oyunlar ve Tinder gibi mobil uygulamalar için de e-pin satış noktası olarak hizmet veriyor.

Razer Gold Şubat 2020 Dijital Pazarlama

Razer Gold Şubat 2020 dijital pazarlama kampanyalarımız için Razer Gold’un Türkiye pazarındaki amaçlarına ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizi, anahtar kelime araştırması ve SEM üzerine odaklandık. Google Ads aracılığıyla oyuncuları hedefledik ve ihtiyaçlarına göre ilgili oyunların search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklamları oluştururken oyuncuların oynadıkları oyunlar üzerinde hedeflemeler yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

Razer Gold Mart 2020 Dijital Pazarlama

Razer Gold Mart 2020 dijital pazarlama kampanyalarımız için Razer Gold’un Türkiye pazarındaki hedeflerine ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizi, anahtar kelime araştırması ve SEM üzerine odaklandık. Google Ads aracılığıyla oyuncuları hedefledik ve ihtiyaçlarına göre ilgili oyunların search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklamları oluştururken oyuncuların oynadıkları oyunlar üzerinde hedeflemeler yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

Razer Gold Nisan 2020 Dijital Pazarlama

Razer Gold Nisan 2020 dijital pazarlama kampanyalarımız için, Razer Gold’un Türkiye pazarındaki hedeflerine ulaşabilmesi için sırasıyla, hedef kitle analizine, anahtar kelime araştırmasına ve SEM üzerine odaklandık. Google Ads aracılığıyla oyuncuları hedefledik ve ihtiyaçlarına göre ilgili oyunların search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklamları oluştururken oyuncuların oynadıkları oyunlar üzerinde hedeflemeler yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

 

Razer Gold Şubat Mart Nisan 2020 Dijital Pazarlama

Tags: digital marketing / digital marketing agency / game marketing / razer / razer gold