Softynx tarafından geliştirilen ve ülkemizde Joygame tarafından yayınlanan Wolfteam, dünya çapında pek çok oyuncuya sahip. MMOFPS türünün başarılı örneklerinden biri olan Wolfteam ile Kurtadamlar ve insanlar arasındaki savaşa ortak oluyoruz. Farklı oyun modlarını da içerisinde barındıran oyunda Kurt veya İnsan olarak oynayabiliyorsunuz. Wolfteam’de İnsanüstü hamleler ile muhteşem bir macera yaşayabilirsiniz! Kurtların oyun içi yetenekleri çok gelişmiştir ve oyuncuya başka hiçbir FPS oyununda olmayan müthiş bir deneyim yaşatır. Kurtlara karşı koymak için özel olarak geliştirilmiş silahlar kullanabilirsiniz.

Wolfteam Dijital Pazarlama Kasım – Aralık 2020

Gaming in Turkey olarak Eylül ve Ekim aylarında Wolfteam için dijital pazarlama kampanyaları gerçekleştirdik. Facebook Business ve Google Ads platformlarında gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama faaliyetleri kapsamında öncelikle hedef kitle araştırmaları gerçekleştirdik.

Wolfteam Dijital Pazarlaması SEO ve SEM Çalışmaları

Bu kitlelerin Wolfteam ile etkileşime geçebilmesi için anahtar kelimeleri belirledik. Bu aşamanın ardından A/B testleri gerçekleştirerek SEO ve SEM konusunda çalışmalar yaptık. Oyun içerisindeki etkinlikleri ve kampanyaları sosyal medya hesapları üzerinden de reklam kitlesiyle paylaştık.

purple-pan-wolfteam-dijital-pazarlama-kasim-aralik-2020 (2)
purple-pan-wolfteam-dijital-pazarlama-kasim-aralik-2020 (1)

Wolfteam Dijital Pazarlama Kasım – Aralık 2020!

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / dijital pazarlama / game agency / game marketing / game marketing in turkey / gaming agency / gaming in turkey / wolfteam