Doping Hafıza, TYT-AYT-LGS-KPSS-ALES ve DGS sınavlarına hazırlık aşamasında ve okul derslerine destek kapsamında kullanıcıların çağı yakalayan online eğitim yöntemlerini ve yapay zekâ teknolojisini kullanarak etkili sonuçlar aldığı bir dijital öğrenme platformudur. Kullanıcılar satın aldıkları paket içerisinde yer alan derslere ait özgün videoları izleyerek ve tamamı çözüm videolu yeterli sayıda soruyu çözerek hedeflerine ulaşma fırsatı yakalar.

Türkiye’de ilk kez kullanılan özelliklerinden bazıları;

  •         Yapay zekâ destekli akıllı test paneli
  •         Hafıza teknikleri
  •         Akıl haritaları
  •         Kişiselleştirilmiş çalışma programı desteği
  •         İnfografikler
  •         Rehberlik videoları
  •         Velilere özel hazırlanan Gelişim Bilgilendirme Sistemi

 Doping Hafıza LIVAD Dijital Pazarlama Projesi

Gaming in Turkey olarak 2021 yılının Ağustos ayında, geliştirilen inovatif teknolojiler aracılığıyla kullanıcılar için en doğru adres olma özelliğini sürdüren Doping Hafıza için Türkiye’de eğitim gören öğrencileri hedefleyebileceğimiz bir kampanya süreci planladık. Yalnızca lise ve üniversite sınavları değil, pek çok farklı alanda hizmet veren Doping Hafıza’nın hedef kitlesinin de oldukça geniş olduğunu keşfettik. Bu kampanya sürecini LIVAD ile yürüttük.

LIVAD, markaları yayıncılarla buluşturan son teknoloji canlı yayın reklamcılık ürünleri geliştirir. Geliştirilen bu teknoloji, markaların izleyicilerin karşısına çıkarken keyiflerini bölmeden, araya girmeyen, zarif ve etkileşimli reklamlar sunmasını sağlar. Her boyuttaki yayıncının içeriklerinden tutarlı bir şekilde para kazanmasına olanak tanır.

Livad’ın sağladığı kategori seçme özelliği sayesinde Doping Hafıza’nın hedef kitlesinin ilgilenebileceği yayıncılara ve kategorilere odaklandık. Yalnızca belirlediğimiz kategorilerde çıkan reklamlarımızda yayıncılar da verilen bilgi doğrultusunda Doping Hafıza’dan bahsettiler. Bu sayede izleyicilerle de etkileşim kurulmuş oldu. 

Yenilikçi teknolojilerle kullanıcılarının beğenisini kazanan Doping Hafıza için farklı bir pazarlama hareketi gerçekleştirmenin de faydalı olacağını düşünerek kitlesinin karşısına canlı yayınlarla çıkmasının dikkat çekeceğini düşündük. 1 ay boyunca gerçekleştirdiğimiz kampanyada pek çok farklı yaş grubundan insanın takip ettiği içerik üreticilerinin yayınlarına konuk olduk.

 

Doping Hafıza LIVAD Dijital Pazarlama Projesi

Tags: Dijital / dijital marketing / dijital pazarlama / Doping Hafıza / Kampanya / Livad