Wolfteam Nisan – Mayıs – Haziran 2021 Dijital Pazarlama! Softnyx tarafından geliştirilen Wolfteam oyununun yayın haklarını Türkiye’de Joygame elinde bulunduruyor. Kurtların ve İnsanların savaşını konu alan bir MMOFPS oyunudur. Online FPS oyunu Wolfteam, aksiyon oyunu severlere bambaşka bir deneyim yaşatmak için geliştirildi. Wolfteam’de oynaması birbirinden keyifli pek çok harita ve oyun modu bulunuyor.

Wolfteam Nisan – Mayıs – Haziran 2021 Dijital Pazarlama

Wolfteam, onlarca karakter, kurt, özel versiyon karakterler ve yüzlerce silahla karşımıza çıkıyor. Türkçe seslendirmeleri ve içerikleriyle arkadaşlarınızla rahatça oynayabileceğiniz ücretsiz bir ödüllü FPS oyunudur.

Aynı zamanda Türk oyunu olan Wolfteam, haritaları, silahları ile de Türkiye’nin kültürel mirasını oyun dünyasına getirdi. Taksim Haritası, Mardin Haritası, Gaziantep Kalesi Haritası, Göbekli Tepe Haritası bunların başlıcaları. Ayrıca Türk motifleri kullanılan pek çok silahı ve Türk karakteri oyuncularla buluşturuyor.

Gaming in Turkey olarak, Wolfteam için gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama kampanyalar için ilk olarak hedef kitle analizi yaptık. Bu analizler sonucunda hedef kitlemize ulaşabileceğimiz kanalları belirledik. Google Ads ve Facebook Business üzerinden yayınlanacak kampanyalarımız için anahtar kelime çalışmaları da gerçekleştirdik. Bu kapsamda Wolfteam kampanyalarının impression, reach, CTR ve Click değerlerini yükselttik. Markamızın dijital pazarlama hedeflerini belirleyerek hedef tamamlama sayısını yükselten kampanya kurulumları yaptık. Bütçemizi en verimli şekilde kullanarak oyuncuların beğendiği görsel tasarımları oluşturarak kampanyalarımızda kullandık.

Wolfteam Nisan – Mayıs – Haziran 2021 Dijital Pazarlama

Tags: campaign / dijital pazarlama / facebook business / google ads / wolfteam