MIA Online Ön Kayıt Kampanyası!

Mobil MMORPG Oyunu MIA Online için ön kayıt kampanyası gerçekleştirdik. Ön kayıt kampanyasında kullandığımız kanallar Facebook Ads, Instagram Ads, Google Search Ads, Google Display Network, Youtube Video Ads, Beinsport Inn App Branding, Mobile Website Branding, Facebook Group Seeding’ti.

Toplamda 1 aylık bir sürece yaydığımız kampanyadan oldukça geri dönüşler yakalayarak hedefimizdeki ön kayıt rakamına ulaştık.

MIA Online Hakkında

Mobil dünyanın en keyifli AÇIK DÜNYA ULUS SAVAŞLARI MMORPG oyunlarından biri olan MIA Online, Ulus mücadeleleri ve geliştirme hedefleriyle oyuncuları ortak bir amaç için bir araya getiriyor. Hikayesi, karakter sınıfı çeşitliliği ve karakter tasarımlarıyla MMORPG oyuncularını kendine çekiyor. Dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya sahip olmakla beraber yüzde 100 Türkçe dil seçeneği sunan MIA Online, oyun içerisindeki farklı MMORPG mekanikleriyle oyuncuları keyifli bir macera için bir araya getiriyor.

MIA Online Ön Kayıt Kampanyası!

Tags: mia online / mia online türkiye / mobil oyun pazarlama / mobile app marketing / mobile game banner design / mobile game full marketing strategy / mobile game marketing / mobile game marketing in turkey