Gaming in Turkey olarak, kulaklık, fare, oyun aksesuarları ve yazılımı da dahil olmak üzere, bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan SteelSeries için dijital pazarlama kampanyası gerçekleştirdik.

SteelSeries Dijital Pazarlama Ocak-Şubat 2020

Gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama çalışmasında, SteelSeries’in Türkiye pazarındaki amaçlarına ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizi, anahtar kelime araştırması ve SEM üzerine odaklandık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

SteelSeries Dijital Pazarlama Ocak 2020

SteelSeries Ocak 2020 Dijital Pazarlama Kampanyaları için SteelSeries’in MOBA ve FPS oyuncularına yönelik olarak geliştirdiği, Rival 3, Apex 3 ve Apex 5 oyuncu ekipmanlarının lansmanı için Google Ads reklamları oluşturuldu. Bu reklamların görsellerinin tasarlanması, reklamların yönlendirileceği hedef kitlenin belirlenmesi ve reklam kampanyası için optimizasyonların yapılması konusunda çalışmalar gerçekleştirdik.

SteelSeries Dijital Pazarlama Şubat 2020

SteelSeries Şubat 2020 Dijital Pazarlama Kampanyaları için SteelSeries’in Rival 3, Apex 3 ve Apex 5 adlı, MOBA ve FPS oyuncularına yönelik olarak geliştirdiği oyuncu ekipmanlarının lansmanı için Google Ads reklamları oluşturuldu. Bu reklamlar için görsellerin tasarlanması, reklamlarının gösterileceği hedef kitlenin belirlenmesi ve reklam kampanyası için optimizasyonların yapılması konusunda çalışmalar gerçekleştirdik.

Gaming in Turkey olarak, kulaklık, fare, oyun aksesuarları ve yazılımı da dahil olmak üzere, bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan SteelSeries için dijital pazarlama kampanyası gerçekleştirdik. SteelSeries Dijital Pazarlama Ocak-Şubat 2020 Gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama çalışmasında, SteelSeries’in Türkiye pazarındaki amaçlarına ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizi, anahtar kelime araştırması ve SEM

Tags: apex 3 / apex 5 / digital marketing / digital marketing agency / game marketing / gaming accessories / gaming keyboard / gaming mouse / rival 3 / SteelSeries