Intel University Esports Kasım 2022 PR! Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerin birbirinden farklı birçok oyunun turnuvalarıyla espor ekosisteminin bir parçası olan Intel University Esports ile iş birliğimiz kapsamında bir PR çalışması gerçekleştirdik.  Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak hazırladığımız bültenimizde Intel University Esports bünyesindeki Kampüs Elçileri Programından, University Esports Masters Espor liginden, yeni sezon oyunlardan, katılım koşullarından ve ödüllerinden bahsettik.

 Kasım 2022 için hazırladığımız bülten Türkiye’nin yüksek aktif kullanıcıya ulaşan web sitelerine servis edildi. Servis edilen bülten 25 farklı internet sitesinde yer alarak sayısız okuyucuya ulaştı.

Intel University Esports Kasım 2022 Pr Başlığı

  •       Intel UNIVERSITY Esports Türkiye’de Güz sezonu Riot Kampüs Elçileri Programı (KEP) ortaklığıyla devam ediyor

Kasım 2022 PR İçerik Özeti

Intel UNIVERSITY Esports Türkiye’de Güz sezonu Riot Kampüs Elçileri Programı (KEP) ortaklığıyla devam ediyor

Türkiye’nin en büyük üniversite espor organizasyonu ve en güçlü üniversite topluluk ağının birlikteliğinde doğan turnuvalar, etkinlikler ve eğitimler kaldığı yerden devam ediyor. Ülkemizin üniversite öğrencilerine yerel ve uluslararası espor endüstrisinde profesyonel oyunculuktan koçluğa, hakemlikten sunuculuğa kadar kendilerini gösterme imkanı sağlayan Intel UNIVERSITY Esports Türkiye‘nin Güz Sezonu başlıyor.

 

Intel University Esports Kasım 2022 PR

Tags: Intel / Intel University Esports / pr