adidas X Crazyfast Kafa Topu 2 Oyun İçi Entegrasyonu! adidas’ın en hızlı kramponu X Crazyfast ile Kafa Topu 2’de gerçekleştirdiğimiz oyun içi entegrasyon projesiyle oyunun kurallarını değiştirdik.

adidas X Crazyfast Kafa Topu 2 Oyun İçi Engtegrasyonu Hakkında

Dünyanın en büyük spor ekipmanları üreticilerinden adidas’ın yeni ürünü X Crazyfast’in lansmanı 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası organizasyonu ile birlikte gerçekleştirildi. Ayrıca 9. kez düzenlenen bu organizasyonda yer alan 10 milli takımın forma sponsoru olan adidas, organizasyonun öne çıkan ismi oldu.

adidas’ın bu iknonik kramponu için 21 Temmuz – 21 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Kafa Topu 2 entegrasyonunda, önceliğimiz ürünün oyuna aktarılması oldu. Dijital ortamda gerçekleştirdiğimiz özel çizimlerimizi Masomo ekibine ileterek adidas’ın oyuna dahil olmasının ilk adımını atmış olduk. Oyunun geliştirici ekibinin hazırladığımız çizimlerden referans alarak X CrazyFast ürününü oyuna eklemesinin ardından projemizi başlattık.

Projemizde Z kuşağını ve özellikle 18-24 yaş arasındaki mobil oyuncuları hedefledik. Oyun ve sporu buluşturan Kafa Topu 2 entegrasyonumuzda her iki dünyanın da hayranı olan kitleler ile buluştuk. Böylelikle daha projenin ilk haftasında adidas X CrazyFast oyun içerisinde yaklaşık 500.000 kez oyuncular tarafından karakterlerine giydirildi ve karşılaşmalarda kullanıldı.

adidas X Crazyfast Hakkında

Hıza dair bildiğin her şeyi unut. X Crazyfast, hızlanma ve yüksek hızda top sürüşü için özel olarak geliştirilen hafif bileşenlerle tasarlandı. Yani sahaya, kafese ya da futbol oynadığın zemine adım attığın anda, X Crazyfast’in hızı potansiyelinle sınırlı.

adidas X Crazyfast Kafa Topu 2 Oyun İçi Entegrasyonu