Razer Gold Mayıs Haziran Temmuz 2020 Dijital Pazarlama! Gaming in Turkey olarak, kulaklık, fare, oyun aksesuarları ve yazılımı da dahil olmak üzere, bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan Razer’ın, e-pin satış platformu olarak faaliyet gösteren Razer Gold sitesi için dijital pazarlama kampanyası gerçekleştirdik.

Razer Gold Mayıs Haziran Temmuz 2020 Dijital Pazarlama

Razer Gold, pek çok oyunda ve platformda kullanabileceğiniz e-pin satışı gerçekleştiriyor. Steam Cüzdan Kodu başta olmak üzere, Mobile Legends: Bang Bang ve daha birçok mobil oyunun yanında, League of Legends ve VALORANT gibi PC platformunda konumlanmış oyunlar ve Tinder gibi mobil uygulamalar için de epin satış noktası olarak hizmet veriyor.

Razer Gold Mayıs 2020 Dijital Pazarlama

Razer Gold için gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama çalışmalarının Mayıs ayında, platformun Türkiye pazarındaki hedeflerine ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizine, anahtar kelime araştırmasına ve SEM üzerine odaklandık. Google Ads aracılığıyla oyuncuları hedefledik ve ihtiyaçlarına göre ilgili oyunların search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklamları oluştururken oyuncuların oynadıkları oyunlar üzerinde hedeflemeler yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

Razer Gold Haziran 2020 Dijital Pazarlama

Haziran ayında Razer Gold için gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama çalışmalarında, platformun Türkiye pazarındaki hedeflerine ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizine, anahtar kelime araştırmasına ve SEM üzerine odaklandık. Google Ads aracılığıyla oyuncuları hedefledik ve ihtiyaçlarına göre ilgili oyunların search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklamları oluştururken oyuncuların oynadıkları oyunlar üzerinde hedeflemeler yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

Razer Gold Temmuz 2020 Dijital Pazarlama

Temmuz ayında Razer Gold için gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama çalışmalarında, platformun Türkiye pazarındaki hedeflerine ulaşabilmesi adına, hedef kitle analizine, anahtar kelime araştırmasına ve SEM üzerine odaklandık. Google Ads aracılığıyla oyuncuları hedefledik ve ihtiyaçlarına göre ilgili oyunların search ve GDN reklamlarıyla karşılaşmalarını sağladık. Reklamları oluştururken oyuncuların oynadıkları oyunlar üzerinde hedeflemeler yaptık. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ve müşterilerin marka ile karşılaşması ve satın alma davranışı sergilemesi sağlandı.

Razer Gold Mayıs Haziran Temmuz 2020 Dijital Pazarlama!

Tags: digital marketing / digital marketing agency / game marketing / razer / razer gold