Dünyanın en popüler MMORPG oyunlarından biri olan Black Desert, PC ve mobil platformlarda oynanabiliyor. Oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun, Türkiye & MENA Bölgesi’ne ait sunucuları da bulunuyor. Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak Türkiye çapında da pek çok oyuncusu olan Black Desert için Kasım ayında dijital pazarlama faaliyetleri yürüttük.

Black Desert Site Giydirme

Black Desert oyunu için önemli etkinliklerin gerçekleştiği Kasım 2020 tarihinde, dijital mecralarda görünür olmanın oldukça önemli olduğunun bilincindeydik. Bunun için Black Desert oyuncuları ve potansiyel Black Desert oyuncuları için anahtar kelime araştırması yaptık. Hedef kitle belirlerken yaş aralığı, gelir durumu gibi unsurları da göz önünde bulundurduk.

Black Desert Site Giydirme Kasım 2020

Daha çok oyuncuların uğrak noktası olan web sitelerine yöneldik. Bu kapsamda sayfa giydirme kampanyasının Black Desert’ın hedeflerine ulaşmasında katkısı olacağı sonucuna vardık. Black Desert için Kasım ayına özel olarak Site Giydirme kampanyası gerçekleştirdik.

site-giydirme-kasim-2020 (1)
purple-pan-black-desert-site-giydirme-kasim-2020 (2)

Dünyanın en popüler MMORPG oyunlarından biri olan Black Desert, PC ve mobil platformlarda oynanabiliyor. Oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun, Türkiye & MENA Bölgesi’ne ait sunucuları da bulunuyor. Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak Türkiye çapında da pek çok oyuncusu olan Black Desert için Kasım ayında dijital pazarlama faaliyetleri yürüttük. Black

Tags: black desert / black desert turkey marketing / branding / digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game public relation / game public relation in turkey / gaming in turkey / site giydirme