Safitad E-Commerce Website! Zeytin, Zeytinyağı ve organik ürünleri bulabileceğiniz markalardan biri olan Safitad için hazırladığımız Websitesi, E-Commerce Altyapısı ve Analiz Sistemi.Tasarımlarını sıfırdan yaptığımız Safitad sitesinde üyelik sistemi, satış sistemi, haber modülü gibi içerik alanları sıfırdan yazılmıştır. Backend tarafında ise firmanın istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan kontrol panelinde satış istatistiklerinden, içerik giriş paneline, SEO altyapısından ödeme kanalları takip sistemine kadar dijitalde çalışan her profesyonel firma ve markanın ihtiyacı olan tüm içerikler kampanya süreçleri eklenmiştir.

Safitad Hakkında – Safitad E-Commerce Website

Bata Tarım ve Gıda Ürünleri Turizm Pazarlama Sanayii ve Ticaret Aş. 2012 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde 1.503 dekar çiftliğimiz Çanakkale İntepe mevkii Erenköy köyünde bulunmaktadır. Çiftliğimizin ana üretim konusu zeytin ve zeytinyağıdır. Arazimizdeki zeytinliğin geliştirilmesi, gençleştirilmesi ve modernizasyonu çalışmaları 2012 yılında başlamış ve günümüzde de devam etmektedir.

2012 yılında yaklaşık 4.000 civarında olan zeytin ağacı sayımız 2014 yılı sonunda 10.000’e ulaşmıştır. 2016 yılında zeytin ağacı sayımızın 14.000’e ulaşması beklenmektedir. Çiftliğimiz Çanakkale yöresinde yaptığı tarımsal uygulamalarla yöre halkına öncülük etmektedir. Ağaçlarımız Edremit (Ayvalık) Yağlık ve Yerel Salamuralık türündedir. Çiftliğimizde zeytin hasatı modern hasat makinalarıyla yapılmaktadır. 2014 yılı sonunda zeytinyağı depolama ve paketleme tesisi kurulmuştur.

5000 yıllık geçmişiyle, düşlerin gerçeklerle yoğrulduğu Ege’nin büyüleyici tarihinden gelen bir yağ…

Savaşların ve destanların yazıldığı, Artemis’in bereketini, Afrodit’in güzelliğini Homeros’un ilhamını aldığı kusursuz topraklardan doğan bir yağ. Ege’nin savaş destanları, zeytin dallarından gelen gizemli barış esintisiyle buluşup, Safitad şişesinde hayat buluyor.

Bolluğun, bereketin ve sonsuzluğun simgesi zeytin ve zeytin yağı, bu topraklardan çıkıp sofralarımıza misafir oluyor. Homeros’un İlyada’sında olduğu gibi Safitad’ın da her damlasında sizlere sonsuz bir ilham kaynağı olması dileğiyle….

SAFITAD E-COMMERCE WEBSİTE

Tags: development / ecommerce / oil / oil olive / safitad / website