Babmagazine Website

Çok değerli gazeteci Atılay Kandemir’in websitesi Babmagazine sıfırdan ekibimiz tarafından yeniden tasarlandı. WordPress altyapısı ile oluşturulan site, advertorial mantığında bir mizanpaj ile yapıldı. SEO altyapısı hazırlanan sitedeki her haber gene SEO aramalarında çıkacak şekilde tasarlandı. Purple Pan olarak Babmagazine’in tüm site içerikleri, site geliştirmeleri, SEO ve Seeding çalışmaları, djital kanallar, reklamlar ve yönetimi, Babmagazine Sosyal Medya Kanalları yönetilecek.

Babmagazine Hakkında – Babmagazine Website

babmagazine.com 7’den 70’e herkese hitap edecek. İzleyenlerine daima hoşça vakit geçirtecek ve farklı bir dünyanın kapılarını açacak. Daima ölçülü olmaya, insanları rencide etmemeye, dürüst kalmaya ve özel hayata saygılı olmaya özen gösteren bir portal olacak. babmagazine.com çağdaş, kendine güvenen, şık ve çekici tavrıyla kaliteli, emsallerinden farklı, kendini çok özel ve ayrıcalıklı hissettirecek özel bir yayın akışı olacaktır.

Tutkusu olup ve izlemekten keyif alacağınız babmagazine.com kısa zamanda bir hayat tarzınız olacak, elinizin altında sadece bir tık ile ulaşabileceksiniz. Önce web, ardından diğer mobil cihazlarda bu hazzı yaşayacaksınız!

Şimdi elimizdeki en büyük malzeme olan “sevgi ve saygıdan oluşan ilişkilerimizden yola çıkarken sizin önerileriniz bana daima ışık tutacak. Portalımda görmek istediğiniz fikir ve yenilikleri benimle paylaşmaktan çekinmeyin, her zaman olduğu gibi sizinle birlikte yürümekten mutluluk duyacağım.

Portalımda birbirinden farklı belki de zaman içinde daha da artacak 12 kategori bulacaksınız; Davetler, İş Dünyası, Yaşam, Moda, Sağlık & Güzellik, Kültür & Sanat, Magazin, Fiskos, Alışveriş Saati, Konuk Yazar, Nostalji ve Astroloji. Umarım yılların birikimini hem görsel açıdan hem de kaliteli içeriklerle dijitalde de size en layık şekilde sunacak ve kaliteden ödün vermeden çok sevdiğim işimi dijitalde de sizlerle paylaşacağım.

BABMAGAZINE WEBSİTE & BABMAGAZINE SOSYAL MEDYA

Tags: babmagazine / gazetici sitesi / magazin sitesi