METAL TORNADO TEASE PAGE DİZAYN

Gaming in Turkey Oyun Ajansı, Oyunlaştırma Ajansı ve Oyun Medya Merkezi çatısı altında çok yakında yayını, tüm pazarlamasını ve tüm operasyonlarını yürüteceğimiz MMO Tank Oyunu Metal Tornado için hazırladığımız tanıtım sayfası. Tasarım, Yazılım Purple Pan ve Gaming in Turkey ekibi tarafından yapılmıştır.

Metal Tornado Hakkında – Metal Tornado Tease Page Dizayn

METAL TORNADO “Ateş İle Gürleyen Çeliklerin Seferi!”

2. Dünya savaşının sonlarına doğru Almanya’nın mağlubiyeti artık gözle görülür bir hal almıştı. Müttefikler keskin bir galibiyete doğru ilerlerken Almanya köklerine, kendi topraklarına geri döndü ve toparlanmaya çalıştı. Almanya’nın savaştaki liderinin intiharı sonrası dağılan grupları toplamak için düzenlenen askeri operasyonların bazıları başarılı olsa da Almanya’nın gücünü tamamen ortadan kaldırmak sanıldığı gibi kolay olmadı. Müttefik devletler İngiltere ve Amerika bir yandan, Rusya diğer yandan Almanya’yı köşeye sıkıştırsa da, dünyanın en büyük gücünü kendi içinde toplayan Almanya büyük bir defans bloğu oluşturdu ve dünyaya karşı direnmeye başladı.

Bilinen tarihin aksine Metal Tornado’da 2. Dünya Savaşı devam ediyor. Almanya’nın savunması kararlılıkla devam ederken müttefik ülkeler tank ve helikopterlerin geliştirilmesine devam ediyor. Türkiye’nin metal güce katkısı kendi geliştirdiği tankları ve mühimmat desteği. Tüm dünya çoktan bitmesi gereken bu savaşın içinde. Dünyanın en önemli operasyonlarının geçtiği haritalarda, Almanya, İngiltere, Rusya, Amerika ve Çin’in en önemli tank ve helikopterleriyle savaşın, metal canavarların dünyasında rakiplerinizi takımınızla yenerek cephe cephe ilerleyin. Metal Tornado’da Ateş ile Gürleyen Çeliklerin Seferi’ne ortak olun!

Metal Tornado bir ve tank araçlarıyla, dünyanın farklı ülkelerindeki haritalarda düşmanlarınızı alt etmek için oynayacaksınız.

Online oyun içerisinde tank ve helikopter gibi 2 farklı tip araç bulunmaktadır. Bu araçlar içerisinde, araçlara farklı kabiliyetler katabilecek mürettebatınız ve farklı slotlarda yer alacak mühimmatınız bulunur. Ayrıca savaş sırasında size yardımcı olacak araç içi hızlı tamir, daha az hasar alma, manevra kabiliyeti, vuruş gücü sağlama gibi ek kabiliyetler veren eşyalar bulunmaktadır.

Gerek oyunun mağazasından, gerek oyun içinde kazandıkça bulabileceğiniz bu malzemelerle araçlarınızı daha dayanıklı, daha çevik, daha hızlı ve daha iyi nişan alabilir hale getirebilirsiniz. Ücretsiz tank oyunu Metal Tornado ile gücünüzü göstermek için hemen kayıt olun!

Metal Tornado Oyun Türü Kategorileri: Online oyunlar, Tank oyunları, Aksiyon oyunları, Savaş oyunları

METAL TORNADO TEASE PAGE DİZAYN

Tags: landing page / metal tornado / tank oyunu