DORAEMON WEBSİTE ve İÇERİK YARATIMI

Doraemon Website Dizayn! WordPress altyapsı ile hazırlanan Doraemon Türkiye Websitesi tamamen yeniden kodlanarak yeniden yaratıldı. Dünyaca ünlü anime serisi Doraemon için; Doraemon Kimdir, Doraemon ve Arkadaşları, Uyku Öncesi Hikayeler Bölümü, Mini Oyunlar, Forum, Doraemon Ürünleri gibi özel bölümler yaratıldı.

Doraemon Website

Ana Sayfa; Doraemon ana sayfası tüm alt sayfalarımızı yönetecek bir merkez olacaktır. Ana sayfa, Doraemon’la ilgili haberlerle birlikte mevcut hayranlara hizmet edecek ve aynı zamanda yeni mesajlara ve ilk bilgilere sahip yeni kullanıcılara (fanlar) hizmet edecek. Başlık kısmı; alt sayfalarımıza düğmeler; Doraemon / Doraemon Kimdir / Widgets / Episodes / Galeri / Yatmadan Önce Hikayeler / Forum / Haberler. Kaydırıcı kısım: Doraemon’un en cana yakın sanatsal eserleriyle en önemli haberleri veya hoş geldiniz bilgilerini içerecek. Modüller: Slider’ın altında bölüm gibi zaman içinde yerlerini değiştirebilecek modüller olacaktır; aletler, yatmadan önce hikayeler, haberler, Doraemon alıntıları, Doraemon’un arkadaşları vs …

Doraemon Kimdir; Doraemon hakkındaki tüm ayrıntılar burada olacak; Bu sadece basit bir sayfa olmayacak, paralaks efektleri Doraemon sevenleri karşılayacak. Doraemon’a kıyasla renkli bir sayfa olacak.

Doraemon’un Arkadaşları; Doraemon’un Arkadaşları ile ilgili tüm ayrıntılar burada olacak; tüm karakterleri burada tek tek tüm detaylar ve görsellerle açıklayacağız.

Sihirli Aletler; Doraemon sihirli aletleri ile ilgili tüm ayrıntılar, uzun ayrıntılı açıklamalar ve görselleri burada olacak.

Bölümler; Türkiye’de yayınlanan tüm bölümleri sevenleri buradan izleyebilecek.

Galeri; Artwork’ler, resimler, duvar kağıtları, fanlardan gelen çizimler…

Uyku Öncesi Hilayeler; Doraemon’un tüm bölümleri, yazılı olarak burada olacak. Anne ve babalar çocuklarına yatmadan önce bu hikayeleri okuyabilecek.

Doraemon Website; www.doraemon.com.tr

 

DORAEMON WEBSİTE ve İÇERİK YARATIMI

Tags: doraemon / full service creative agency / purple pan / web page / web page design / web sitesi