3rd Cosmetics Website Dizayn: Purple Pan olarak 3RD Cosmetics için hazırladığımız WP tabanlı Kurumsal Mini Site.  3rd Cosmetics Websitesi

3RD COSMETICS WEBSITE

  • WordPress
  • Çoklu Dil Sistemi
  • Türkçe ve İngilizce İçerik Yönetimi
  • Görsel Tasarım

3rd Cosmetics, kozmetik sektöründeki global trendleri takip ederek, önde gelen ve dünyaca ünlü markaların temsilciğini yapmaktadır. 3rd Cosmetics, markalarını doğru satış kanallarında, etkin stratejiler ile konumlar ve alışverişci pazarlaması dinamiklerine uygun tüketici iletişim faaliyetleri gerçekleştirir. Ölü Deniz’in üstün faydalarını, yenilikçi, etkin ve yaratıcı ürünlerle dünya çapındaki kullanıcılarına ulaştıran ve Ölü Deniz kıyısında kurulu tek güzellik markası (Derma Kozmetik) olan AHAVA, 3rd Cosmetics’in Türkiye’ye sunduğu ve temsilciliğini üstlendiği ilk markasıdır.

3rd Cosmetics, markalarını doğru satış kanallarında, etkin stratejiler ile konumlar ve alışverişci pazarlaması dinamiklerine uygun tüketici iletişim faaliyetleri gerçekleştirir. Kanal Geliştirme, Sahada Pazarlama, Satış/Kanal Analizleri, POP Uygulamaları uzmanlık alanlarıdır. Shopper Marketing olarak çıkan alışverişci pazarlaması, her gün şiddeti arttıran rekabet ortamında; içeriye giren müşteriye düşündüğünden ve planladığından daha fazla alışveriş yaptırmayı hedeflemektedir.

Sahaya inmek, tüketiciye temas etmek, kalıcı bir ilişkinin temellerini atmak adına çok önemlidir. Sahada pazarlama bu temellerin en sağlam atıldığı sistemlerin başında gelir. 3rd Cosmetics ekibi olarak temsil ettiğimiz her global markanın son tüketiciye, en uygun ve dikkat çekici P.O.P uygulamaları ile, en doğru lokasyonda ulaşmasını sağlamaktayız.

Adres: Barbaros Mah, Nuhkuyusu Cad, Vizyon İş Merkezi No: 6 Kat:3 34662 Üsküdar İstanbul

AHAVA

Ölü Deniz kıyısında kurulu tek güzellik markası (Derma Kozmetik) olan AHAVA, Ölü Deniz’in üstün faydalarını, yenilikçi, etkin ve yaratıcı ürünlerle dünya çapındaki kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Günümüzde, AHAVA, Ölü Deniz Minerallerinde uzmanlaşmış tek güzellik markasıdır.

AHAVA araştırmacıları, sadece doğru ve uygun ürünlerin bir araya gelmesiyle doğan ve yüksek araştırma gücü ile desteklenen, doğal cilt ürünleri geliştirmektedir. Bunların arasındaki en önemli buluş Osmoter’dir; Ölü Deniz’den doğal haliyle gelen, cildin canlılığını geri kazandıran ve doğal nemini arttıran mükemmel mineral karışım. Osmoter AHAVA’nın tüm yüz ve vücut ürünlerinin içinde vardır.

3RD COSMETICS WEBSİTE

Tags: 3rd cosmetics / ahava / creative agency / kreatif ajans / purple pan / website design