RHINOPLAST WEBSİTE & DİJİTAL PAZARLAMA

Rhinoplast Website! Çok değerli Estetik Burun Cerrahi ve Burun Ameliyatı Doktoru Cem Altındağ websitesi İstanbulRhinoplast ve EstetikBurun.net sıfırdan ekibimiz tarafından yeniden tasarlandı. WordPress altyapısı ile oluşturulan site, özellikle online randevu alınabilecek şekilde yapıldı. SEO altyapısı hazırlanan sitedeki her haber ve içerik gene SEO aramalarında çıkacak şekilde tasarlandı. Purple Pan olarak RHINOPLAST ve EstetikBurun.net’in tüm site içerikleri, site geliştirmeleri, SEO ve Seeding çalışmaları, djital kanallar, reklamlar ve yönetimi, yönetilecek.

http://estetikburun.net/
http://istanbulrhinoplast.com/

Rhinoplast Website! Dr. Cem Altındağ, Estetik Burun Cerrahi ve Burun Ameliyatı üzerine edinmiş olduğu deneyim ve cerrahi sonrası doğal burun görünümü elde etme konusundaki bilgi birikimi ile, İstanbul’da sadece Estetik Burun Cerrahi üzerine çalışmakta olan (birincil ve revizyon rinoplasti operasyonlarında) bir operatör uzman doktordur ve, teknik olarak normal/ileri derece estetik burun ameliyatlarında en güncel ve güvenli cerrahi yaklaşımları kullanmaktadır.

RHINOPLAST WEBSITE

Deneyimli Estetik Burun cerrahlarından biri olarak kabul edilen Dr. Altındağ, önemli sayıda başarı oranı yüksek burun ameliyatı gerçekleştirmiş olmanın yanısıra, Eğitim-Araştırma Hastaneleri ve Üniversiteler ile yakın iletişim içerisinde olup, kullandığı cerrahi malzeme (ve tekniklerin) tasarımlarını geliştirmek için, akademik (temel bilimler ve klinik araştırma) çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Rhinoplast Website! 1989 yılında Istanbul Üniversitesi, Istanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş, Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun cerrahisi uzmanlık için eğitimini Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır (1994). Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun cerrahi uzm. olarak, İstanbul dışında hastanelerde de görev yapmıştır (Manisa 1994-1995, Tekirdağ 1996 -2001). Son görev yaptığı kurum, İstinye Devlet Hastanesi’dir. Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi konusunda pek çok seminer ve toplantılara katılmıştır. 1999 yılından bu yana, İstanbul’da görev yapmaktadır.

Staj / Kurslar / Toplantılar (Türkiye dışı)

  • 1991 (3 ay) : Pittsburgh, PA – A.B.D.
  • 1997 : Graz-Avusturya ve Ann Arbor, MI – A.B.D.
  • 1998 : Berlin, Almanya
  • 1999 : Londra, İngiltere
  • 2000 : Porto, Portekiz
  • 2001 – 2002 (15 ay) : Royal National ENT Hospital, Guy’s & St. Thomas Hospital, U.C. of London, Lewisham University Hospital, London, İngiltere
  • 2009 : Amsterdam, Hollanda
  • 2013 : Imola, İtalya
  • 2014 : Münih, Almanya
  • 2016 : Paris, Fransa

RHINOPLAST WEBSİTE & DİJİTAL PAZARLAMA

Tags: burun cerrahı websitesi / dijital pazarlama / doktor sitesi / estetikburun / online randevu sistemi / Rhinoplast Website / sağlık sitesi