Ozan Mode ON Website! Gaming in Turkey olarak Ozan SuperApp iş birliğimizde oyunculara yönelik, oyuncunun her ihtiyacını karşılayan markamız Ozan Mode: ON için, oyuncuların markamızın kampanyalarıyla birlikte oyun ve espor haberlerine erişebilecekleri web sitesi tasarımı ve altyapısı. SEO altyapısı hazırlanan sitedeki her haber, SEO aramalarında çıkacak şekilde tasarlandı.

Ozan Mode ON Website Tasarımı Hakkında

www.ozanmodeon.com adresli internet sitemiz 26 Ekim 2020’de kullanıma açıldı. Ozan Mode: On web sitesi tasarımı esnasında ana markamız olan Ozan SuperApp’in kurumsal hatlarına bağlı kalarak oyunlarda daha sık gördüğümüz renkler üzerinden ilerledik. Göz yormayan, okunması kolay, oyuncuya ve aynı zamanda markanın kurumsal kimliğine yönelik bir arayüz tasarlandı. Oluşturulan kategoriler ile birlikte içeriklerin detaylandırılması ve kullanıcıların bu içerikleri kolay bulabilmesi amaçlandı.

Ozan Mode: On Hakkında;

OZAN MODE: ON, OZAN çatısı altında yer alan oyun ve esporun bir arada yer alacağı, dinamik, heyecanlı, keyifli, bilgili bir ödeme yönetimidir. OZAN’ın sahip olduğu tüm özellikleri içinde barındırırken oyuncuların tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanan OZAN MODE: ON, son teknolojiyi kullanarak seviye atlamak isteyen herkese hitap ediyor!

Ozan SuperApp Hakkında;

Ozan Elektronik Para çatısı altında bulunan Ozan SuperApp , bireysel kullanıcılara ve işletme sahiplerine finansal teknoloji çözümleri sunan bir SuperApp. Ozan SuperApp ile çok yönlü finans çözümlere ulaşmak oldukça kolay. Finans uygulamaları, alışveriş ve eğlence dünyasını tek uygulamadan yönetme imkanı tanıyan Ozan SuperApp, özellikle finansal teknoloji alanında değer ve çözüm sağlamak için üretilmiş bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Finansal servisler ile ilgili işlemlerin tamamında, insani değer ve ihtiyaçları göz ardı etmeyen, kişiselleştirilmiş deneyimler sunan bir uygulama olarak kullanıcılarıyla buluşuyor.

Ozan Mode:ON Website!

Tags: ozan mode on / ozan SuperApp / web site / website altyapısı