VIDEO PRODUKSIYON – PERDİGİTAL TANITIM FİLMİ

Perdigital Video Prodüksiyon

VİDEO PRODÜKSİYON – PERDIGITAL TANITIM FİLMİ

 

Bir Purple Pan markası olan Gaming in Turkey Oyun Ajansı (Gaming Agency) çatısı altında hizmet verdiğimiz güzide markamız Perdigital için uzun süredir üzerinde çalıştığımız global tanıtım videomuzu (video prodüksiyon) nihayet bitirdik ve yayına aldık. Oldukça uğraştığımız videodaki en büyük amacımız Perdigital’in Türkiye pazarında verdiği hizmetleri global markalara olabildiğince yalın ama kalitesini göstererek anlatmaktı.

 

 

PERDİGİTAL VIDEO PRODUKSIYON

Video Prodüksiyon: İşe ilk olarak Perdigital’in verdiği hizmetleri tek tek çıkararak başladık. Bunları anlatması yapılan işlerin kalitesinden dolayı kolaydı ama görsele dökmek umduğumuzdan daha zor oldu. Perdigital’in genel tanıtımı, Türkiye pazarında penetre ettiği tüm bölgeler, kendi yarattıkları ödeme sistemleri, müşterilerine sundukları tüm ödeme altyapıları, saha organizasyonları ve bunun önemi, özellikle son dönemde ödeme sistemleri arasında kullanım kolaylığı ile hem oyuncuların hem de internet kafelerin arasında oldukça yaygınlaşmaya başlayan Direct Transfer sistemi, hizmet verdiği tüm markalar, partnerleri ve gelecek uzun vadede yayılacakları ve açılım yapacakları pazarlar hakkında olabildiğince fazla bilgiyi yalın bir anlatımla vermeye çalıştık.

Seslendirme sanatçımız ile beraber stüdyoya girdiğimizde ise o muhteşem ingiliz aksanı ile beraber filmimiz gözümüzde iyiden iyiye canlanmaya başladı. Her bölüm için ayrı anlatım stilleri kullanırken ara geçişlerin olabildiğince yalın olmasına dikkat ettik.

Sonuç ve bilgi aktarımı odaklı videomuzu bitirdiğimizde ise hem markamız Perdigital hem de bizim için çok güzel bir olduğuna her beraber karar verdik ve yayına aldık. (aradaki süreçte gerçekleşen revizelerden bahsetmeyelim burada :)).

Umarım videomuzu sizler de beğenirsiniz. Bir sonraki videomuzda buluşmak üzere.

Purple Pan Ekibi

 

Perdigital Hakkında

“Perdigital” Dijital Eğlence Platformu (Online Oyun, Mobil Oyun ve PC Oyunları), üyelik, dijital bilet, eğitim ve dijital kanalla satılabilecek dijital her türlü kod satışı ve dağıtımını yapan bir online platformudur. Farklı birçok ödeme kanallarını sisteme entegre ederek, kullanıcıları ve bayileri için online alışverişi kolaylaştıran, yeni nesil, pratik ve güvenli ödeme seçenekleri ile dijital dünyanın parçası olmuş ve bu platformlardan alışveriş yapan tüm müşterilerine alışveriş kolayalığı sağlamayı amaç edinmiştir.

4000’nin üzerinde sahip olduğu internet Kafe ağı, fiziksel ve online dağıtım kanalları ile özellikle Online Oyun sektörüne katma değer sağlayarak, güçlü saha ekibiyle birlikte bu sektöre canlılık katmaktadır.

Perdigital; en çok dijital içeriğine sahip, güvenilir ve yenilikçi uygulamaları ile Türkiye’nin en prestijli dijital kod dağıtıcısı olarak kendini konumlandırmıştır.

Detaylı bilgi için; info@perdigital.com