Bebeğimin Listesi Baby Shower

Bebegimin Listesi Baby Shower Sitesi

Purple Pan ailesi olarak güzel bir haberi daha sizlerle paylaşmak istiyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek Baby Shower sitesi Bebeğimin Listesi artık Purple Pan ile beraber yoluna ilerliyor olacak. Bebeğimin Listesi Baby Shower markasının sosyal medyasından, pazarlamasına, satış etkinliklerinden, SEO’suna, sitesinden yaratıcı tüm medya çalışmalarına kadar Purple Pan ailesi markanın arkasında olacak.


Bu güzel iş birlikteliğini biz ofisimizde kutlaya duralım, sizi Bebeğimin Listesi’nin kısa hikayesi ile baş başa bırakalım.


www.bebegiminlistesi.com

Bebeğimin Listesi Baby Shower


Hikayesi 2009 yılına dayanan rüyamız 2012 yılının Nisan ayında ete kemiğe büründü. Bir film karesinden esinlenen fikir babası ortağımız, hepimizi bir araya topladığında heyecandan uyuyamaz olmuştuk!


Türkiye’ye yeni bir alışveriş kültürü getirecek, ezberleri bozacaktık çünkü! Dile kolay bir eşi benzeri yoktu! Üzerimize yüklenecek misyonun çok farkındaydık. Geceler gündüzlere, gündüzler gecelere karıştı ve INTERBUY LTD’nin ilk göz ağrısı, bebeğiminlistesi.com dünyaya geldi.

BEBEĞİMİN LİSTESİ BABY SHOWER


bebeğiminlistesi.com; annelerin ve anne adaylarının Baby Shower – Bebek İhtiyaç Listesi yapabildiği bir internet sitesidir.


Anneler, listelerini internet sitemize girerek bir kaç adımda kolayca oluşturabilirler. Ya da bizzat, anlaşmalı mağazalara giderek bebeğiminlistesi.com mobil uygulamamızla, ürün barkodu okutarak kolay ve eğlenceli bir şekilde oluşturabilirler.


Ve üstelik sanal ortam ve mağazada oluşturulan bu listeler birbirleriyle anında entegre olabilmektedir. Anneler oluşturdukları listelerini, sosyal ağlarda; (facebook, twitter, email vb.) yakınları, arkadaşları ve sevdikleriyle, bir kaç saniye içinde hızlıca paylaşabilirler! Geriye sadece, anne yakınlarının liste üzerinden ürün beğenip, anneye hediye etmesi kalmaktadır!


Özellikle çalışan anneler için iş hayatının bu yoğun temposuna modern bir çözüm sunan ve onların hayatlarını  kolaylaştıran sistemimiz, bu anlamda Türkiye’nin  ilk ve tek online alışveriş sitesi olmaya adaydır.


Hedeflerimiz çok büyük! Annelerimiz ve anne adaylarımıza, muhteşem bir deneyim yaşatmak için huzurlarınızdayız. Profesyonel iş anlayışımız, amatör ruhumuz ve bitmek tükenmek  bilmeyen heyecanımızla küresel bir marka olmak şimdiden ilk hedefimiz. Binlerin ve fırsatların (!) arasından sıyrılıp ezberleri bozmak, tek amacımız…


En saygıdeğer, en prestijli dünya markalarını siz değerli annelerimiz ve bebekleri için bebeğiminlistesi.com’da bir araya getirdik. İnterbuy’ın birbirinden yeni  nice markalarıyla, ilerleyen dönemlerde hep karşınızda olacağız.


Sonsuz anne memnuniyetini ve deneyimlerini yaşamak için sizleri de bebeğiminlistesi.com’da görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

  • Baby Shower
  • Baby Shower Ürünleri
  • Baby Shower Hediye Listesi Oluşturma
  • Baby Shower Hediye Listesi Paylaşma
  • Baby Shower Party
  • Baby Shower Parti Oluşturma
  • Baby Shower Parti Paylaşma
  • En Ünlü ve Kaliteli Anne ve Çocuk Ürünleri Bir Arada Bebeğimin Listesi’nde