KARANLIK IŞIK AJANSINI SEÇTİ: GAMING IN TURKEY

Purple Pan ailesinden herkese selamlar. Geçen haftalarda güzel haberlerimize devam edeceğimizi söylemiştik e o zaman devam edelim dedik bizde. 🙂 Bir Purple Pan markası olan ve kendi bağımsız ekibi ile ilerleyen Gaming in Turkey “Oyun Ajansı” “Gaming Agency” “Gaming Consultation & Marketing Agency” Çin’in başarılı oyun yapımcı şirketi Stark Interactive ile şuan yayında olan web tabanlı MMORPG oyunu Karanlık Işık ve sonrasında Türkiye pazarına getirecekleri hem mobil hem de PC oyunları için anlaştı.

 

Karanlık Işık

 

Kurulmasının üzerinden daha çok kısa bir süre geçmesine rağmen, Türkiye’de şuana kadar kimsenin vermediği detayda ve kapsamda oyun şirketlerine hizmet veren Gaming in Turkey hem Türkiye’de hem de yurt dışında adından başarıları ile söz ettirmeye devam ediyor. Hem stratejik partnerlikleri hem de hizmet verdiği markalarını hızla arttıran Gaming in Turkey Oyun Ajansı’mız yeni bir marka Stark Interactive ve Karanlık Işık ile anlaştı.

Türkiye pazarı için A’dan Z’ye tüm pazarlamasını üstlenen Gaming in Turkey ekibi, Web Tabanlı MMORPG oyunu için çeviriden, lokalizasyona, sosyal medya yönetiminden, dijital pazarlama stratejisi ve bütçe yönetimine, medya planından, saha aktivitelerine, dijital PR’ından SEO çalışmalarına kadar Karanlık Işık ile ilgili tüm pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek.

Çalışmalarına anında başlayan Gaming in Turkey “Oyun Ajansı” ekibi ilk etapta tüm sayfaları kalite kontrol sürecinden geçiriyor. Bu oldukça önemli bir proses çünkü Karanlık Işık için yapılacak her reklam faaliyetini direkt etkileyen bir konu sayfaların optimize olması. Sayfaların dilinden, SEO’suna, kullanılan görsellerden, call to action tuşlarının rengi ve yerine kadar değişikliklerle işe başlayan Gaming in Turkey ekibi sonraki fazlarda, adwords ve facebook gibi dijital pazarlama kanallarını kullanarak en düşük maliyetle “retantion”u en yüksek kaliteli oyuncuları oyuna çekecek. Sosyal medya stratejisi ile etkileşimi arttırıp dijital PR ile bilinirliği de arttırılacak oyunun adını bundan sonra çok daha fazla duyacağınıza eminiz. 🙂

Biz linkleri de buraya bırakalım oynamak isteyen hemen başlasın:

Gamesdom Portalı: http://tr.gamesdom.com/

Karanlık Işık Web Sitesi: http://tr.gamesdom.com/lod

Karanlık Işık Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/KaranlikIsik.tr