VIDEO ICERIK – PERDIGITAL – GAMING IN TURKEY

Perdigital Video İçerikleri - Video Content

VİDEO İÇERİK – PERDIGITAL – GAMING IN TURKEY

 

Bir Purple Pan markası olan oyun ajansımız Gaming In Turkey çatısı altında hizmet verdiğimiz markamız ve aynı zamanda çok yakın partnerimiz Perdigital ile video içerik stratejimize başladık. Perdigital ismini bu sene ve ömümüzdeki yıllarda bolca duyacağınıza eminiz. Neden derseniz; çıkış noktaları gerçekten vizyonel. Konumuz Video İçerik ama kısaca Perdigital’den de bahsetmek istedik konuya giriş yapmadan önce.

A’dan Z’ye tüm pazarlama stratejisini yürüttüğümüz markamız ile, ilk konuşmalarımızda platformumuzun sadece bir satış platformu değil dijital eğlence platformu olmasında hem fikir kalmıştık. Şuan yeni site çalışmaları ve daha burada sayamayacağımız bir çok stratejik pazarlama kalemleri üzerinde çalışmalarımıza devam ederken, video içerik strajimize hızla başladık.

Amacımız oyunculara oyuncuların dilinden ve onların sevdikleri, işlerine yarayacak içerikler üretmekti. Bu yüzden ortaya çıkardığımız tüm video ve içeriklerde olabildiğince organik ve doğal konuşmaların olmasına özen gösterdik. CS GO, H1Z1, Leauge of Legends gibi oyunların videoları ile başladığımız projeye her ay devam edeceğiz ve içeriklerimiz arttırarak daha fazla oyun severe ulaşacak, onların Perdigital üzerinde daha fazla ve eğlenerek vakit geçirmesini sağlayacağız.

Perdigital’i daha yakından tanımak isteyenler için de kısa bir açıklama ekleyelim yazımıza;

“Perdigital” Dijital Eğlence Platformu (Online Oyun, Mobil Oyun ve PC Oyunları), üyelik, dijital bilet, eğitim ve dijital kanalla satılabilecek dijital her türlü kod satışı ve dağıtımını yapan bir online platformudur. Farklı birçok ödeme kanallarını sisteme entegre ederek, kullanıcıları ve bayileri için online alışverişi kolaylaştıran, yeni nesil, pratik ve güvenli ödeme seçenekleri ile dijital dünyanın parçası olmuş ve bu platformlardan alışveriş yapan tüm müşterilerine alışveriş kolayalığı sağlamayı amaç edinmiştir.

4000’nin üzerinde sahip olduğu internet Kafe ağı, fiziksel ve online dağıtım kanalları ile özellikle Online Oyun sektörüne katma değer sağlayarak, güçlü saha ekibiyle birlikte bu sektöre canlılık katmaktadır.

Perdigital; en çok dijital içeriğine sahip, güvenilir ve yenilikçi uygulamaları ile Türkiye’nin en prestijli dijital kod dağıtıcısı olarak kendini konumlandırmıştır.

Perdigital Websitesi; www.perdigital.com

Perdigital Facebook Sayfası; https://www.facebook.com/perdigital