MODGREY ONLINE MAĞAZA – MODGREY WEB SİTESİ

modgrey online magaza

Modgrey Online Mağaza! Purple Pan ailesi olarak MODGREY ile beraber uzun süredir üzerinde yoğun bir şekilde uğraştığımız online mağazamızın açılışını ay başında yaptık. Yaklaşık 3 ay süren çalışmalarımız boyunca önce MODGREY Websitesinin altyapısını tamamladık. Online ve Offline satış stoklarının uyumlu ve düzenli bir şekilde ilerleyebilmesi için stok sistemi ile site altyapısını konuşur hale getirerek yapılan her satışın siteye yansımasını ve online alışveriş yapacak müşterilerimizin doğru stokları görmesini sağladık.

Özellikle moda trendlerini takip ederek site dizaynını olabildiğince yalın ama elegant, alışveriş yapmak isteyenleri çok sıkmadan kolayca sonuca ulaştıracak şekilde tasarladık. MODGREY ONLINE MAĞAZA’sında gezenlerin istediği marka ve ürüne kolayca erişebilmesi adına filtreleme seçenekleri ile alışveriş sistemini kolaylaştırdık.

Offline olarak halihazırda oldukça bilinen ve her tarzda kadın için popüler bir marka haline gelmiş, London Fashion Week’te başarılı bir şekilde ülkemizi temsil etmiş olan MODGREY çok kısa sürede online olarak da adından çok söz ettirecek. Türkiye ile başlayan Online satışlarımız kısa süre içinde önce Orta Doğu sonra da Avrupa için aktif hale gelecek. MODGREY’in sitesinde MODGREY özel koleksiyonları dışında; Yeşim Özcan, Berrin, NOI, Unique, QOOQ, Majoris, Abie Woman, Zei & Kei gibi bir çok trend markanın en güzel modellerini bulabilirsiniz.

Moda, Modern, Modgrey…

MODGREY ONLINE MAĞAZA

 

Türk Moda sektörüne hızlı bir giriş yapan MODGREY, global bir marka olma yolundaki hedeflerine sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerlemektedir. Marka, trendleri takip eden, yüksek moda anlayışına sahip, cesur, modern ve modest tasarımlar arayan bayanlara hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk Modest Departman Mağazası’nı İstanbul’da açmıştır.

Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, modern çizgisi ve modest moda anlayışıyla sektörde farklı bir yer almaktadır. Her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatifler sunmaktadır.

Moda, Modern, Modest kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıra dışı tasarımları, eğitimli satış personeli ile İstanbul’un güzide semtlerinden Acıbadem ve Bomonti’de açtığı mağazalarında birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de moda severlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır.

modgrey online magaza
modgrey online magaza