LOVE DANCE MOBİL DANS OYUNU TÜRKİYE’DE

Love Dance Mobil Dans Oyunu

 

Love Dance Mobil Dans Oyunu

 

Dünyanın oynadığı Müzik ve Dans oyunu Love Dance, Türkiye özel sunucusuyla, Türk oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyun ajansı Gaming in Turkey olarak A’dan Z’ye tüm pazarlama ve operasyonunu üstlendiğimiz mobil dans oyunu Love Dance’i nihayet Türk oyuncuları ile bir araya getirdik. Yakında tamamen Türkçe olarak yoluna devam edecek olan Love Dance mobil dans oyununun dijital pazarlaması, sosyal medya yönetimi, game master yani oyun görevlisi operasyonları, online ve offline etkinlikleri, oyun influencer marketing çalışmaları, programmatic reklamları, affiliate çalışmaları tamamen Gaming in Turkey oyun ajansımız tarafından yapılmaktadır. Gelin size biraz daha oyundan bahsedelim. Artık biraz da eğlence zamanı.

Love Dance, dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunudur.

 

Love-Dance-Oyunu-Sosyal-Medya-Yönetimi-3
İçinde birbirinden farklı onlarca şarkı ve bu şarkılara uyumlu hareketlerin yer aldığı Love Dance sadece müzik ve dans içeriği ile değil, aynı zamanda arkadaşlık, sohbet uygulamaları ve modayı yakından takip eden giysi çeşitliliği ile kendini diğer dans oyunlarından ayırıyor.
Love Dance’te özgürce dans edebilir, müzik dinleyebilir, arkadaşlıklar kurabilir ve kendinizi farklı kıyafetlerle, tarzınızla, evcil hayvanınızla ifade edebilirsiniz. Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş ara yüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen birçok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

 

Love Dance, birbirinden keyifli ve eğlenceli oyun içeriğiyle her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Evcil hayvan sistemi, şık ve modayı takip eden giysileri, ruh ikizi sistemi, yüzlerce şarkı, yüzlerce farklı dans koreografisi, eş sistemi ve görevler, aile sistemi ve daha fazlası Love Dance’te. Sürekli güncellenen içeriğiyle, sıkılmadan, Türkiye’nin her yerinden oyuncular, birlikte dansın ve müziğin keyfine varacak, dans ekipleri kuracak ve sıralamaya girenler birbirinden değerli hediyeler kazanacak!
Dans, Müzik, Moda ve Arkadaşlık öğeleriyle genişletilmiş Love Dance, yeni nesil 3D grafikleri ve eğlenceli dans figürleriyle oyunculara keyifli ve eğlenceli bir dünya sunuyor. Google Playstore ve Apple Store’dan Android ve IOS için indirebilir, aşağıdaki sosyal medya hesaplarından Love Dance Türkiye’yi takip edebilirsiniz. Love Dance Türkiye ile müzik ve dans dolu bir dünya sizleri bekliyor!
Love Dance Mobil Dans Oyunu Hakkında
Love Dance 3boyutlu bir ritim ve dans oyunudur. Mobil cihazlar için üretilmiştir. Birbirinden farklı şarkılar, dans hareketleri, farklı şarkıcılar ve gruplar içerir. Kendine has oyun stili, son çıkan şarkılar ve modaya uygun giysileri ile Love Dance Türkiye’ye özel içeriklerle oyuncularını bekliyor.
Daha detaylı bilgi için www.lovedanceturkiye.com ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
FB: https://www.facebook.com/LoveDanceTurkiye/
G+: https://plus.google.com/100392118860229256035
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCW5KInLdkiUBY-EkoiXzm8A
Twitch: https://www.twitch.tv/lovedanceturkiye
Instagram: https://www.instagram.com/lovedanceturkiye/